دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دلبند عزیزترینم ؛ نامه های آنتوان چخوف و اولگا کنیپر

دلبند عزیزترینم ؛ نامه های آنتوان چخوف و اولگا کنیپر
درحال حاضر موجود نمی باشد
دلبند عزیزترینم ؛ نامه های آنتوان چخوف و اولگا کنیپر
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 157908 - 106/4
  • وزن: 0.35kg
0 ریال

دلبند عزیزترینم

نویسنده: آنتوان چخوف
مترجم: احمد پوری
ناشر: باغ نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 353
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 ~ 1381 - دوره چاپ: 2 ~ 1

 

مروری بر کتاب

نامه های آنتون چخوف و اولگا کنیپر

سلام نویسنده. حالتان چطور است؟ من عصبانی هستم و رنجیده از این‌که شما نمی‌خواهید نامه‌ای بنویسید و هنرپیشه را فراموش کرده‌اید. اما در هر صورت خدا پشت و پناهتان. برایتان آرزوی شادی دارم. شب فوق‌العاده‌ای است. مهتاب و من. دلم می‌خواهد از شهر بیرون بزنم و در فضای باز باشم. شما هم می‌آیید؟... خداحافظ، خداحافظ نویسنده، سلامت باشید.
اولگا کنیپر

این کتاب مجموعه‌ای است از نامه‌های 'آنتوان چخوف 'نویسنده مشهور روس, و همسرش 'اولگا کنیپر 'که طی آن از عشق و علاقه خود به دیگری, جزییات زندگی, فعالیت‌ها هنری, و مسائل روز سخن به میان می‌آید .در لابه‌لای نامه‌ها خاطراتی نیز نقل شده است .

از جمله این که 'کنیپر 'در یکی از این خاطرات می‌نویسد' :علی‌رغم مریضی چخوف و عشق من به تاتر تصمیم گرفتم زندگی خود را به زندگی چخوف پیوند بزنم فکر می‌کردم در این صورت زندگی بهتر خواهد بود و در واقع با وجود اندوه جدایی‌های مکرر ما, چنین نیز شد ...اولگا 50 سال بعد مرگ چخوف زندگی کرد و دیگر هیچ‌وقت ازدواج نکرد.

دلبند عزیزترینم اثر آنتوان چخوف نویسنده بزرگ روس و نمایشنامه شهیر با یکی از هنرپیشه های سرشناس تاتر مسکو ازدواج کرد و پیوند آن ها چهار سال طول کشید. در این چهارسال آن ها در مجموع چهار ماه زیر یک سقف نبودند. اما نامه هایی که ردو بدل شد از جمله زیباترین نامه های عاشقانه هستند.

محبوب عزیزترینم، دلبندم، خیلی وقت است با هم گپی نزده‌ایم. چنان ژولیده و آشفته‌ام که اگر مرا می‌دیدی خیلی بدت می‌آمد… آنتون کجایی؟ این امکان ندارد. زندگی تازه داشت شروع می‌شد که یک‌باره برای همیشه پایان یافت. چه زندگی با شکوهی با هم داشتیم. تو همیشه می‌گفتی آدم می‌تواند به عنوان زن و شوهر بسیار سعادتمند زندگی کند. کاملا قبول می‌کنم. من با تو زمان طولانی زندگی خواهم‌کرد… چند روز پیش از مرگت درباره‌ی دختر کوچولویی که باید می‌داشتیم صحبت کردیم. دلم به درد آمد از اینکه کودکی از تو به یادگار نماند...
نامه‌ی اولگا کنیپر به چخوف پس از مرگ چخوف.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات