منو
سبد خرید

دفترچه معنوی

دفترچه معنوی
موجود نمی باشد
دفترچه معنوی
0 ریال
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • مدل: 98940 - 113/4
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 38

دفترچه معنوی

نویسنده: پال توئیچل
مترجم: هوشنگ اهر پور
ناشر: دنیای کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 266
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب 

این کتاب حاوی عبارات تفکر انگیزی از جانب دو استاد اک سری هارولد کلمپ و پال توئیچل می باشد که بر اساس این نظام معنوی زندگی کرده اند و به جوینده راههای عملی ادراک و اجرای آنها را نشان می دهند. در میان این صفحات ابزار فوق العاده ای جهت زندگی بخشیدن به مطالعات معنوی شخصی و مسیر استادی شما قرار دارند .

کلمه‌ی اک، در زبان سانسکریت به معنای حق است. خبرگان علم باستا نشناسی و زبانشناسی متفق القول تایید میکنند که این زبان،مادر همه ی زبانهای دنیاست. نخستین انشعابات این زبان را در دو رشته‌ی زبانهای امروزی یعنی هند آسیایی و هند اروپایی را میسازد. زبان فارسی نیز اختلاطی است از زبان سامی هند-آسیایی. و تشابه تلفظ دو کلمه‌ی اک و حق خود نشانگر نزدیکی ماخذ این دو کلمه در دو زبان میباشد. کلمه‌ی ویدیا، عموما به معنای علم به کار میرود. ولیکن در ترکیب دو واژه ی فوق، اک - ویدیا، هرگز به معنای علم حق گرفته نمیشود. این واژه خود سه تعریف مشخص دارد... 

معنای اول آن مقوله ای است که به مطالعه و توضیح کاربرد اعداد-سمبل های عددی-سمبل های تصویری-رنگها-دوره ها و ...می پردازد.

معنای دوم این کلمه در ارتباط با دوره های زمانی است.ضمن توضیح درباره شاخص های دوره های زمانی در "اک-ویدیا" شیوه هایی مورد بررسی قرار گرفته اند که امکان سفر در بعد زمان را میسر میسازند.

بارزترین مثال های تاریخی به کار رفته در این مقوله پیامبران میباشند که با بهره وری از این قابلیت در خویش پیامهایی را از ماوراء ابعاد زمان و مکان فیزیکی به این جهان آوردند.

در توضیح معنای سوم این واژه تجربه انعکاس یا فرافکنی ارکان هوشیاری فرد به ابعاد خارج از زمان حاضر در این طبقه مورد نظر می باشد.بیشتر افراد دارای چنین تجربیاتی در عالم رویا و درهنگام مراقبه هستند ولیکن از روی نا آشنایی توجه چندانی به آن مبذول نمیدارند.

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب