كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دفاع از اسلام و روحانیت

دفاع از اسلام و روحانیت

نویسنده: محمد علی انصاری قمی
ناشر: مهر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 460
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1351 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

پاسخ به دکتر علی شریعتی / سخنگوی حسینیه ارشاد

شریعتی با احکام اسلامی آشنائی ندارد و مطالبش اکثر از همین قبیل آسمان ریسمان و پیوند دادن ذات و صفات خدا قضا و قدر و جبر و اختیار با مسئله ترافیک تهران است...

 تو به عنوان یک مومن و یک واعظ نباید محاسن خود را بتراشی، باید سخنرانی‌هایت را با نام خدا و پیغمبر شروع کنی، اهل بدعت را لعن و نفرین کنی، با ذکر مصائب امام حسین چشمان حضار را غرق در اشک و آه کنی و در پایان هم علاوه بر دعا برای سعادت مسلمانان از خدا بخواهی که در فرج امام زمان تعجیل فرماید.

کتاب حاضر نقدیست بر مکتوبات شریعتی همچون «پدر، مادر، ما متهمیم» «مسئولیت شیعه بودن» «امت و امامت»  «فاطمه فاطمه است» «اسلام شناسی مشهد». شناخت نویسنده از شریعتی که در کتاب معرفی می‌شود کاملا اشتباه ست او شریعتی را در سال ۵۱ مردی ۴۵ ساله می‌داند که حدود بیست سال از عمرش را در اروپا به فن نطق و خطابه پرداخته است و به نظر وی شریعتی در باورهای مذهبی، کسروی دوم است .  برخی  از عناوین این کتاب عبارتند از « علی شریعتی را بشناسید»، « شریعی با اسلام و تشیع مخالف است»، « کسروی دوم»، « دکتر شریعتی محبت علی باور نمی‌دارد»، « نویسنده سخت با علوم بیگانه است»، « شیعه علوی، شیعه صفوی»، تحقیقی در اطراف دعای ندبه»، « صفویه بسیم لطف یزدان»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دفاع از اسلام و روحانیت

  • ناشر: مهر
  • کد کتاب: 72744 - 61/2
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: محمد علی انصاری قمی, علی شریعتی, روحانیت در شیعه, شیعه, ایدئولوژی اسلامی, کتاب دفاع از اسلام و روحانیت