كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دشمنت را بشناس ؛ خاطرات جاسوس سیا در ایران

دشمنت را بشناس

نویسنده: ادوارد شرلی
مترجم: مهدی جدی نیا
ناشر: آتیه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 290
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

 کیفیت : خوب ~ عالی

 

مروری بر کتاب

خاطرات جاسوس سیا در ایران 

ادوارد شرلی یک افسر سیا است که با پوشش کنسول آمریکا در استانبول کار می کند. وظیفه اصلی او این است که از میان ایرانیانی که تقاضای اقامت در آمریکا را دارند افرادی را انتخاب کرده و آنها را تخلیه اطلاعاتی کند.

اما او در حقیقت به زبان فارسی مسلط است و به تاریخ و فرهنگ ایران عشق می ورزد. او با ایرانی ها درحالی سروکله می زند که همواره برای به دست آوردن ویزا و اقامت چاپلوسی وی را می کنند اما شرلی دوست دارد که ایرانی ها را در ایران و در محیط واقعی آنهاببیند و بشناسد.
او دوست دارد که به تهران، شیراز و اصفهان سفر کند و بناهای تاریخی شهرها را ازنزدیک ببیند. از همین رو تصمیم می گیرد با کمک یک راننده کامیون ،که با نام حسین معرفی می شود، به صورت قاچاقی از مرز ترکیه رد شده و به سفری اکتشافی در ایران دست بزند

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دشمنت را بشناس ؛ خاطرات جاسوس سیا در ایران

  • ناشر: آتیه
  • کد کتاب: 70853 - 45/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ادوارد شرلی, مهدی جدی نیا, داستان های جاسوسی, تاریخ سیاسیایران, سازمان اطلاعات امریکا, سیا, پهلوی, ایران و امریکا, کتاب دشمنت را بشناس