كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دسیسه

دسیسه

نویسنده: ناهید سلیمانخانی (منتظری)
ناشر: ورجاوند
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 378
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382
کد کتاب: 93688

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : خوب

 

مروری بر کتاب

هفده ساله بودم که به عنوان مستخدم ، به منزل حسن خان امین الدوله پاگذاشتم . در سال ورود من ، خانم و آقا در آن باغ باصفا که پراز خدمتکار، باغبان و آشپزبود ، زندگی آرام و شیرینی داشتند .

تا اینکه به سبب اختلافات خانوادگی و دخالت های پی در پی خواهران حسن خان ، آرامش بین این زوج از بین رفت و با حاملگی خانم و بدبین شدن آقا ، ارتباط عاشقانه آنها تبدیل به نفرت شد . پس از به دنیا آمدن کودک و رفتن خانم از منزل حسن خان ، همه چیزدگرگون شد .

مسئولیت نگهداری ازطفل شیرخواربه من بی تجربه واگذارشد ومن از آن روزهای سخت و طاقت فرسا ، خاطرات تلخی به یاد دارم . حسن خان پس از رفتن همسرش که هنوزعاشقش بود ، منزوی شد و با شنیدن خبرمرگ عزیزالسلطنه مدتی بیمارشد و پس از بهبودی نیزگوشه ای در انزوا، روزگارخود را می گذراند .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دسیسه

  • ناشر: ورجاوند
  • کد کتاب: 48500 - 56/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ناهید سلیمانخانی (منتظری), داستان های فارسی