کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
دست سرنوشت

دست سرنوشت

نویسنده: گیوم موسو
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 221
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1 مروری بر کتاب 

صحنه شروع داستان، برخورد اتفاقی دو مسافر به هم در فرودگاه جان. اف. کندی نیویورک است. به زمین افتادن وسایل آن‌ها و عوض شدن تلفن‌های همراه‌شان ـ که یک شکل و از یک مدل است ـ ماجراهایی هیجان‌انگیز و معماهایی پیچیده را در پی می‌آورد.

شخصیت‌های اصلی داستان به دنبال رخداد‌ها، دائم بین اروپا و امریکا و مکان‌های دیگر در رفت و آمدند و موسو در توصیف فضاهای تازه، جزئیات مکان‌ها و کاربرد تکنولوژی جدید دیجیتال و ابزارهای مدرن استادانه قلم فرسایی کرده است.روایت لایه به لایه استان، رفت و برگشت از گذشته به زمان حال، و طرح و گشودن معما در معما از شگردهای داستان‌نویسی موسو است.

گیوم موسو، نویسنده این کتاب، متولد ۱۹۷۴ است. او از زمان دانشجویی قلم به دست گرفته است. اولین رمان‌اش با عنوان و سپس...، که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد، قریب یک میلیون نسخه فروش داشته است.از آن پس، تقریبا همه ساله، اثری به چاپ رسانده که دست سرنوشت آخرین رمان وی به شمار می‌رود. این کتاب که در سال ۲۰۱۱ در پاریس به چاپ رسیده، نمونه‌ای از رمان پلیسی معاصر است.اثری دلهره‌آور که به گفته منتقدان، برداشتی اصیل و سبک نگارشی نو دارد که خوانندگان از‌‌ همان صفحات اول با آن رو‌به‌رو می‌شوند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دست سرنوشت

  • 200,000ریال

برچسب ها: گیوم موسو, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, نقاب, کتاب دست سرنوشت