كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دزد آذرخش

دزد آذرخش

نویسنده: ریک ریوردن
مترجم: مریم حیدری
ناشر: بهنام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 416
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 7

 

مروری بر کتاب

پنج گانه پرسی جکسون

...پرسی جکسون برای چندمین بار در آستانه اخراج از یک مدرسه شبانه‌روزی است و این کمترین مشکل اوست. در همین زمان هیولاهای اساطیری و خدایان کوه المپوس از میان صفحات کتاب‌های درسی اساطیر یونان پرسی جکسون بیرون آمده و به زندگی واقعی او گام نهاده‌اند. و بدتر از آنکه، او موجب عصبانیت برخی از آن‌ها نیز شده است.

آذرخش زئوس که نماد قدرت اوست به سرقت رفته و مظنون اصلی، پرسی است. پرسی و دوستانش تنها ده روز برای یافتن و بازگرداندن آذرخش زئوس فرصت دارند تا شاید از این طریق صلح و آرامش را به ساکنان کوه المپوس که در شرف جنگی قریب‌الوقوع است، بازگردانند.

اما برای موفقیت در این جستجو، پرسی به غیر از یافتن سارق حقیقی باید با مسائل بیشتری دست و پنجه نرم کند...

...خیلی خنده‌دار است که آدمها می‌توانند با ذهنشان همه چیز را بپوشانند و برداشت خودشان از واقعیت را به اتفاقات نسبت بدهند. کایرون خیلی وقت پیش این را به من گفته بود. مثل همیشه، من تا مدتی بعد، این منطقش را قبول نداشتم.

طبق اخبار لس‌آنجلس، انفجار ساحل سانتامونیکا زمانی رخ داده بود که یک آدم‌ربای دیوانه با تفنگ شکاری به خودروی پلیس شلیک کرده بود. او به طور تصادفی به شاه‌لوله اصلی گاز تیر زده بود که در حین زمین لرزه ترک خورده بود.

این رمان در عین سادگی و سرگرم‌ کنندگی حاوی کنایه‌های ظریف و پندآموزی چون بیان صداقت، دوستی، نیک سرشتی، شجاعت و وفای به عهد است که می‌تواند برای خوانندگان نوجوان این کتاب جذاب باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دزد آذرخش

  • ناشر: بهنام
  • کد کتاب: 103589
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ریک ریوردن, مریم حیدری, داستان های امریکایی, داستان های تخیلی, کتاب دزد آذرخش