منو
سبد خرید

در پناه او ؛ یکصد حکایت فرزانگی

در پناه او ؛ یکصد حکایت فرزانگی
-17 %
در پناه او ؛ یکصد حکایت فرزانگی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 152623 - 45/3
  • وزن: 0.20kg
500,000 ریال
600,000 ریال
5 یا بیشتر 430,000 ریال

در پناه او

نویسنده: جی. پی. واسوانی
مترجم: مجید حمیدا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 ~ 1381 - دوره چاپ: 5 ~ 1

 

مروری بر کتاب

یکصد حکایت فرزانگی

در این مجموعه «جی.پی.واسوانی» استاد بزرگ و روحانی هند حدود یکصد حکایت عبرت‌آموز برگزیده و محبوب خود را گرد آورده است.«واسوانی» این داستان‌ها را به دلیل منحصر به فرد بودن آنها و تأثیری که بر طراوت و شادابی روح می‌گذارند، انتخاب کرده است. در این حکایت‌ها شما با قهرمانانی از هر گروه اعم از قدیسین، هنرپیشگان، دانشمندان و حتی مردم عامی و ساده آشنا می‌شوید که مفهوم حقیقی شادمانی و کامیابی را کشف کرده‌اند.

سرگذشت الهام‌بخش، حکمت روح‌انگیز و ایمان ارزشمند این انسان‌ها بی‌اختیار خواننده را به تأمل وا می‌دارد.گزیده‌ای‌ از حکایات‌ و افسانه‌های‌ مذاهب‌ و فرهنگ‌های‌ گوناگون‌ که‌ عارف‌ شهیر هندی‌ برای‌ نشاندن‌ پیام‌ حکمت‌های‌ ژرف‌ در دل‌ مخاطبان‌ خود از سادگی‌ و روانی‌ آنان‌ بهره‌ جسته‌ است‌.

در این کتاب خواننده با قهرمانانی از هر گروه - مردان خدا، هنرمندان، دانشمندان و مردم عامی و ساده - آشنا می شود که مفهوم حقیقی شادمانی و کام یابی را کشف کرده اند. سرگذشت الهام بخش، حکمت روح انگیز و ایمان این انسان ها آدمی را به درنگ وامی دارد. همچنین خواننده با خواندن این داستان ها با روح بزرگ نویسنده و عشق او به هستی آشنا می شود و مانند خوانندگان بی شمار واسوانی در سراسر جهان، این کتاب را نوری در تاریکی، آوازی شادی بخش در روزهای اندوه و رویایی زیبا در شب های تنهایی خواهد یافت.

او با شعار «تمامی‌ زمین‌ سرزمین‌ من‌ و تمامی‌ راه‌ها طریق‌ من‌ است‌» بذر نور، شادمانی‌ و عشق‌ را در دل‌ آدمیان‌ می‌کارد تا ثمرۀ‌ یگانگی‌ بر ارواح‌ پاک‌ مردمان‌ ببالد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات