كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
در پناه او ، یکصد حکایت فرزانگی

در پناه او

نویسنده: جی. پی. واسوانی
مترجم: مجید حمیدا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 ~ 1381 - دوره چاپ: 5 ~ 1

 

مروری بر کتاب

یکصد حکایت فرزانگی

در این مجموعه «جی.پی.واسوانی» استاد بزرگ و روحانی هند حدود یکصد حکایت عبرت‌آموز برگزیده و محبوب خود را گرد آورده است.

«واسوانی» این داستان‌ها را به دلیل منحصر به فرد بودن آنها و تأثیری که بر طراوت و شادابی روح می‌گذارند، انتخاب کرده است. در این حکایت‌ها شما با قهرمانانی از هر گروه اعم از قدیسین، هنرپیشگان، دانشمندان و حتی مردم عامی و ساده آشنا می‌شوید که مفهوم حقیقی شادمانی و کامیابی را کشف کرده‌اند.

سرگذشت الهام‌بخش، حکمت روح‌انگیز و ایمان ارزشمند این انسان‌ها بی‌اختیار خواننده را به تأمل وا می‌دارد.گزیده‌ای‌ از حکایات‌ و افسانه‌های‌ مذاهب‌ و فرهنگ‌های‌ گوناگون‌ که‌ عارف‌ شهیر هندی‌ برای‌ نشاندن‌ پیام‌ حکمت‌های‌ ژرف‌ در دل‌ مخاطبان‌ خود از سادگی‌ و روانی‌ آنان‌ بهره‌ جسته‌ است‌.

او با شعار «تمامی‌ زمین‌ سرزمین‌ من‌ و تمامی‌ راه‌ها طریق‌ من‌ است‌» بذر نور، شادمانی‌ و عشق‌ را در دل‌ آدمیان‌ می‌کارد تا ثمرۀ‌ یگانگی‌ بر ارواح‌ پاک‌ مردمان‌ ببالد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در پناه او ، یکصد حکایت فرزانگی

  • ناشر: حمیدا
  • کد کتاب: 112640 - 45/3
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 260,000ریال

برچسب ها: جی. پی. واسوانی, مراقبه, مدیتیشن, عرفان, داستان های عرفانی, عرفان هندی, کتاب در پناه او