كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
در پایان شب

در پایان شب

نویسنده: تکین حمزه لو
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 362
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

من هم آن روزها را پشت سر گذاشته ام. روزهای الزام و باید ها، روزهای زندگی دو گانه:
در خانه به گونه ای بودن و بیرون از خانه تظاهر به آنچه دیگران می پسندیدند. امروز اگر خسته ام، امروز اگر تحمل کوچکترین نا ملایمتی را ندارم این تحفه شاید یادگار آن روزها باشد.

ولی می دانم هر شبی را پایانی است....

یكى از مهمترین نكاتى كه در این كتاب است، این است كه نویسنده نه تنها از آثار قبلى‏اش چند گام فراتر رفته و توانسته انتظار مخاطبین جدى خود را برآورده سازد و شاید برخى دیگر از خوانندگان خود را نیز فراتر بَرَد، بلكه نوع نگاه كردن را نیز در این كتاب تغییر داده و با ژرف‏اندیشى بیشتر، رمانى جذاب را به تحریر در آورده است. «در پایان شب» داستانى است از دو نسل. نسلى كه دیروز جوان بود و امروز، پدر یا مادر جوانى دیگر. نسلى كه با وسواس‏هاى با دلیل و بى دلیل خود ــ و شاید به دلیل نگرانى‏هایى بنام تجربه ــ نسل بعد از خود را به حصارى مكرر كشید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در پایان شب

  • ناشر: شادان
  • کد کتاب: 105620 - 32/2
  • موجودی: در انبار
  • 280,000ریال
  • 230,000ریال

برچسب ها: تکین حمزه لو, داستان های فارسی, کتاب در پایان شب