کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
در نبردی مشکوک

در نبردی مشکوک

نویسنده: جان اشتاین بک
مترجم: محمد قاضی
ناشر: روایت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 375
اندازه کتاب: رقعی گالینگور- سال انتشار: 1370 - دوره چاپ: 2

کمیاب  - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

داستانی پر دلهره و هیجان انگیز از اعتصاب کارگران روزمزد سیب چین آمریکا و صحنه وقوع آن که یکی از مناطق میوه خیز کالیفرنیا است .

جان اشتاین بک یکی از شناخته شده ترین و پر خواننده ترین نویسندگان قرن بیستم آمریکا به شمار می آید... مشهورترین آثار او موش ها و آدم ها و کتاب برنده جایزه پولیتزر، خوشه های خشم هستند که هر دو نمونه هایی از زندگی طبقه کارگر آمریکا و کارگران مهاجر در دوره رکود بزرگ اقتصادی دهه ۳۰ هستند.

تبار ایرلندی داشت و در دانشگاه استنفورد در رشته زیست شناسی به ادامه تحصیل پرداخت و مدتی بعد ترک تحصیل کرد و برای امرار معاش به کارهای کوچک مشغول شد. مدتی نیز خبرنگار مطبوعات بود، اما در آن توفیقی به دست نیاورد.

جام زرین، چمنزارهای بهشت. تورنیلا فلت، در نبردی مشکوک، موش ها و آدم ها و خوشه های خشم او را در صف اول رمان نویسان معاصر آمریکا قرار داد. اشتاین بک در ۱۹۶۲ به دریافت جایزه نوبل ادبیات نایل آمد....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در نبردی مشکوک

  • ناشر: روایت
  • کد کتاب: 51024 - 53/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جان اشتاین بک, محمد قاضی, داستان های کلاسیک, داستان های امریکایی, کتاب در نبردی مشکوک