كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
در قند هندوانه

در قند هندوانه

نویسنده: ریچارد براتیگان
مترجم: مهدی نوید
ناشر: چشمه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 184
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

امروز صبح در زدند . از نحوه ی در زدنش می شد بفهمم که چه کسی ست ، و از پل که رد می شد صدایش را شنیده بودم . از روی تنها تخته یی رد شد که سر و صدا می کرد .

همیشه از روی آن رد می شد . هیچ وقت نتوانسته ام از این قضیه سر دربیاورم . خیلی فکر کرده ام که چرا همیشه از روی همان تخته رد می شود ، چه طور هیچ وقت اشتباه نمی کند ، و حالا پشت در کلبه ام ایستاده بود و در می زد .

جواب در زدنش را ندادم ، فقط چون دوست نداشتم ، نمی خواستم ببینمش . می دانستم برای چه آمده و برایم اهمیتی نداشت .
دست آخر از در زدن منصرف شد و از روی پل برگشت ، و البته از روی همان تخته رد شد : تخته ی بلندی که میخ هایش ترتیب درستی ندارد ، سال ها پیش ساخته شده و هیچ راهی برای تعمیرش وجود ندارد .

و بعد رفت و تخته بی صدا شد . می توانم صدها بار از روی آن پل رد شوم ، بی آن که پایم را روی آن تخته بگذارم ، اما مارگریت همیشه ازروی آن رد می شود .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در قند هندوانه

  • ناشر: چشمه
  • کد کتاب: 73404 - 103/2
  • موجودی: در انبار
  • 165,000ریال
  • 130,000ریال

برچسب ها: ریچارد براتیگان, مهدی نوید, داستان های کوتاه امریکایی, کتاب در قند هندوانه