كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
در فجر ساحل

در فجر ساحل

نویسنده: محمد حکیمی
ناشر: دفتر تبلیغات اسلامی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 143
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1361 - دوره چاپ: 17

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

رساله حاضر بررسی است درباره امام غائب - علیه السلام - ودنیای آینده از نظر شیعه. در این راه، از پیش، گام هایی برداشته بس استوار وبلند. وبرخی از جنبه های آن، تا اندازه ای مورد بحث قرار گرفته ومطالب سودمندی در آن باره ها عرضه شده است، مانند طول عمر، مسلم بودن موضوع از نظر فرق اسلامی، بشارات ادیان وکتب آسمانی، معنی انتظار وجز آنها، به طوری که نیازی به تکرار آن بحثها نیست.

نگارنده از مدتها پیش یادداشتهایی پراکنده، در این موضوع فراهم آورده بود، که اینک به صورت این رساله به خوانندگان تقدیم می شود. باشد که از این رهگذر، حقیقتی روشن شود، ونارسایی بیان مرا اهمیت موضوع جبران کند.

ظهور و فرج، یعنی پایان همه دردها، نابسامانی ها، انحراف مسیرهای انسان، و گشودن هر عقده ای به دست منجی آسمانی.بدین گونه تاریخ زندگی انسان، چیزی نیست جز سرگذشت همین دردها و رنجها. تاکنون انسان زندگی را بدین سان گذرانده است.آیا آینده نیز مانند گذشته هاست؟ آیا از فرجام خوش بشریت باید مأیوس شد؟

فهرست

سر آغاز
مدینه ی فاضله ی اسلامی
نویدها
حماسه ی انتظار
یأس وامید
به سوی ساحل

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در فجر ساحل

  • 250,000ریال
  • 150,000ریال

برچسب ها: محمد حکیمی, تاریخ شیعه, شیعه, امام زمان, مهدویت, کتاب در فجر ساحل