كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
در جنگل های سیبری

در جنگل های سیبری

نویسنده: سیلون تسون
مترجم: پریزاد تجلی
ناشر: مروارید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 236
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

نویسنده ما را همراه خود به دل طبیعت سرد و یخ زده روسیه و به بیانی دقیق‌تر کنار دریاچه بایکال می‌برد و به خواندن یافته‌های درونی و بیرونی‌اش از زندگی آنجا فرا می‌خواند. او در این مکاشفه به مدت شش ماه تنهایی را در طبیعتی وحشی کنار افراد اندکی که کیلومترها آن طرف‌تر از او در فضایی روستایی زندگی‌ می‌کردند ، تجربه کرد.

از همان ابتدا خواننده کتاب از خود می‌پرسد دلیل واقعی سیلون تسون برای اتخاذ این تصمیم و دست زدن به ماجرایی این چنینی چه بود؟

داستان کتاب روایتی جذاب از ماجراهای سختی است که تسون در یادداشت‌هایش از تجربه تنهایی و زندگی در شرایط بغرنج به دست آورده بود. با آن‌که ۱۸۰ روز زندگی تکراری در سکوت سرد سیبری برای بیشتر انسان‌ها خالی از هر گونه گره‌ای داستانی است اما نویسنده جوان فرانسوی آن را به گونه‌ای بازگو کرده که فروشی افزون بر ۵۰ هزار نسخه‌ تنها طی چند ماه برای او رقم زده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در جنگل های سیبری

  • ناشر: مروارید
  • کد کتاب: 105927
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال
  • 315,000ریال

برچسب ها: سیلون تسون, پریزاد تجلی, داستان های فرانسوی, کتاب در جنگل های سیبری