كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
در جست و جوی واقعیت

در جست و جوی واقعیت 

نویسنده: محمد علی سپانلو
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 896
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

مجموعه ی ۳۰ قصه از ۳۰ نویسنده ی معاصر ایران

محمدعلی سپانلو شاعر، منتقدادبی، مترجم است. وی تا به حال بیش از پنجاه جلد کتاب در زمینه‌های شعر و داستان و تحقیق، به صورتِ تالیف و یا ترجمه، منتشر کرده‌است. در بیست سالِ گذشته، او به عنوانِ یکی از چند نمایندهٔ معدودِ ادبیاتِ معاصرِ فارسی در بسیاری از گردهمایی‌های بین‌المللی در اروپا و آمریکا شرکت کرده‌است و گفته می‌شود که سهمِ بزرگی در معرفیِ ادبیاتِ ایران به جهانیان دارد.

بسیاری از آثارِ او تا به حال به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، هلندی، عربی، و سوئدی ترجمه شده‌است داستان های کتاب را محمد علی سپانلو انتخاب و حاشیه نویسی کرده است

«در جست و جوی واقعیت» تبلور و توسعهء زمینه هایی است که در کار گذشتگان وجود داشته و به جز مسائل زیبایی شناختی می توان مفهوم آرمانی و اخلاقی یک دوران را در آن جست وجو کرد.

در مجموعهء حاضر با داستان نویسانی روبرو هستیم که اثرشان ملاک انتخاب شان بوده است. از نگاه محمدعلی سپانلو اینها نمایندگان جریان داستان نویسی جدید فارسی هستند.

 

فهرست
شهرنوش پارسی پور
گلی ترقی ،
میهن بهرامی ،
غزاله علیزاده ،
بهرام حیدری ،
نسیم خاکسار ،
محمود طیاری ،
اصغر عبداللهی ،
علی موذنی
و …

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در جست و جوی واقعیت

  • ناشر: افق
  • کد کتاب: 60130 - 26/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: شهرنوش پارسی پور, گلی ترقی, میهن بهرامی, غزاله علیزاده, بهرام حیدری, نسیم خاکسار, محمود طیاری, اصغر عبداللهی, علی موذنی, محمدعلی سپانلو, داستان های کوتاه فارسی, کتاب در جست و جوی واقعیت