كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
در جستجوی پیامهایی از ماورای زمین

در جستجوی پیامهایی از ماورای زمین

نویسنده: اریش فون دنیکن
مترجم: جواد سید اشرف
ناشر: آویژه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 342
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

مصور

این مسئله که آیا زیست در جای دیگری از جهان وجود دارد و اینکه آیا ممکن است تمدن ماورای زمینی وجود داشته باشد، موضوع مهمی برای دانشمندان و عموم مردم بوده‌است. با وجود چنین واقعیتی که هیچ موجود زنده‌ای در خارج از سیاره زمین کشف نشده‌است، علوم طبیعی جدید به قدری پیشرفت کرده‌اند که اکنون می‌توان این مسئله را بر مبنای علمی استواری بنیان نهاد. پژوهش‌هایی در این مورد به وسیله دانشمندانی که در بسیاری از زمینه‌ها فعالیت دارند، در دست اجرا است.با پیشرفت علم در قرن اخیر، حال دیگر می‌توانیم پاسخ‌های روشن تری را دربارهٔ حیات و احتمال وجود آن در کیهان بیابیم. با احتساب شماره تخمینی سیارات عالم، دانشمندان محاسبه کرده‌اند احتمال اینکه ما تنها باشیم و به جز زمین در سراسر کائنات نشانی از حیات نباشد یک در ۱۰۰ میلیون است.

در هر کهکشانی مانند راه شیری ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد ستاره وجود دارد و کیهان‌شناسان تخمین می‌زنند ۴۰۰ میلیارد کهکشان در عالم موجود است بنابراین پذیرفتنی نیست اگر بگوییم سیاره کوچک ما در کنار ستاره عادی مان تنها مکان پذیرای حیات در عالم است اما تنها زیستگاهی که تاکنون در عالم می‌شناسیم زمین خودمان است. در اینجا به دلیل گستردگی مطلب بحث دربارهٔ حیات در کیهان را به حوزه کوچک‌تر آن یعنی منظومه خورشیدی محدود خواهیم کرد و به احتمال وجود حیات و سیارات و اقمار پذیرای آن می‌پردازیم.

اریک فون دنیکن در کتابهای خود با استناد به ادله و شواهد متعددی که وی بسیاری از انها را شخصا و با تقبل زحمت فراوان در مناطق باستانی دوردست و صعب العبور طی 25 سال سفرهای تحقیقی به چهار گوشه جهان جمع اوری نموده است.

ارکان دانش باستان شناسی مدرسه ای را به زیر سوال برده و خواستار ایجاد تغییرات اساسی در دیدگاها و روشهای این علم گردیده است.او معتقد است که بسیاری از نظریه های دانشمندان رسمی در مورد گذشته های دور بشریت و تمدن های ماقبل تاریخ بی پایه و نادرست است.

و برای دستیابی به استنتاجات صحیح از یافته های باستان شناختی باید از مدرنترین وسایل و ابزار علمی استفاده نمود. و با دیدی کاملا جدید که ناشی از دستاوردهای اخیر بشر در عرصه فضانوردی است.پدیده های ماقبل تاریخ را مورد بازبینی قرار داد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در جستجوی پیامهایی از ماورای زمین

  • ناشر: آویژه
  • کد کتاب: 110417 - 95/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: اریک فون دنیکن, اریش فون دنیکن, جواد سید اشرف, تاریخ جهان باستان, موجودات فضایی, فرازمینی ها, بشقاب پرنده, یوفو, کتاب در جستجوی پیامهایی از ماورای زمین