كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
در جستجوی دلتورا ؛ هشت جلدی

در جستجوی دلتورا

نویسنده: امیلی رودا
مترجم: محبوبه نجف خانی
ناشر: قدیانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1100
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383  - دوره چاپ: 2 

کیفیت : درحد نو  ~ نو


مروری بر کتاب 

از زمان های بسیار دور انسان ها باور داشتندکه گوهردر درون خود برخی خواص پنهانی یا شاید جادویی دارد که ان را به سوی خود می کشد.هرچند که این باور ها پایه علمی ندارند اما امروزه هنوز هم بسیاری از مردم جهان به خواص جادویی درمانی گوهرها اعتقاد دارند.

ارباب سایه های اهریمنی نقشه کشیده است تا به سرزمین دلتورا حمله کندومردمانش را به اسارت در اورد.تنها مانع او کمربند دلتوراست که هفتگوهربا نیروهای عجیب و مرموز دارد.ارباب سایه ها گوهر ها را ربوده و در سرتاسر قلمرو پادشاهی در مکان هایی ترسناک پنهان می کند.

دو همسفر که هیچ شباهتی به هم ندارند از توی نقشه ای دستی مخفیانه به جستجوی پر مخاطره ای دست می زنند.انهاکه مصمم هستند گوهرها را بیابند و سرزمینشان را از ظلم نجات دهند به سوی اولین مقصد به راه می افتند.....


فهرست 

1- جنگل های سکوت
2- دریاچه اشک
3- شهر موشها 
۴- شن های روان
5- کوهستان وحشت
6- هزارتوی هیولا 
7- دره گمشدگان
8- بازگشت به دل

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در جستجوی دلتورا ؛ هشت جلدی

  • ناشر: قدیانی
  • کد کتاب: 77290 - 89/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: امیلی رودا, محبوبه نجف خانی, داستان های امریکایی, داستان های اسطوره ای, داستان های نوجوانان, داستان های تخیلی, کتاب در جستجوی دلتورا