در جستجوی دلتورا ؛ هشت جلدی در دو مجلد

در جستجوی دلتورا

نویسنده: امیلی رودا
مترجم: محبوبه نجف خانی
ناشر: قدیانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1100
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 4

دست دوم - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

دوره هشت جلدی در  دو مجلد

از زمان های بسیار دور انسان ها باور داشتندکه گوهردر درون خود برخی خواص پنهانی یا شاید جادویی دارد که ان را به سوی خود می کشد.هرچند که این باور ها پایه علمی ندارند اما امروزه هنوز هم بسیاری از مردم جهان به خواص جادویی درمانی گوهرها اعتقاد دارند.ارباب سایه های اهریمنی نقشه کشیده است تا به سرزمین دلتورا حمله کندومردمانش را به اسارت در اورد.تنها مانع او کمربند دلتوراست که هفتگوهربا نیروهای عجیب و مرموز دارد.ارباب سایه ها گوهر ها را ربوده و در سرتاسر قلمرو پادشاهی در مکان هایی ترسناک پنهان می کند.

دو همسفر که هیچ شباهتی به هم ندارند از توی نقشه ای دستی مخفیانه به جستجوی پر مخاطره ای دست می زنند.انهاکه مصمم هستند گوهرها را بیابند و سرزمینشان را از ظلم نجات دهند به سوی اولین مقصد به راه می افتند.....

امیلی رودا نام مستعار جنیفر رو، نویسنده استرالیایی است. او تاکنون به تنهایی و با همکاری نویسندگان دیگر، بیش از ۵۰ کتاب برای کودکان و بیش از ۱۰ کتاب معمایی- جنایی برای بزرگسالان نوشته است.در سال ۱۹۷۳ مدرک کارشناسی ارشد خود را درادبیات انگلیسی از دانشگاه سیدنی گرفت.

مدت ها به عنوان ویراستار، سر ویراستار، مدیر عامل و معاون ناشر و سپس ناشر به کار پرداخت. جنیفر رو که نویسندگی را از ۱۶ سالگی کنار گذاشته بود، با مادر شدن و قصه گویی برای کودکانش، دوباره نوشتن را آغاز کرد و طولی نکشید که نوشتن بهترین سرگرمی و پیشه ی اصلی اش شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در جستجوی دلتورا ؛ هشت جلدی در دو مجلد

  • ناشر: قدیانی
  • کد کتاب: 52119 - 73/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: امیلی رودا, محبوبه نجف خانی, داستان های نوجوان, داستان های استرالیایی, داستان های انگلیسی, در جستجوی دلتورا