کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
در آغوش نور 10

در آغوش نور 10

نویسنده: ملوین مرس
مترجم: فریده مهدوی دامغانی
ناشر: تیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 310
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 2


مروری بر کتاب 

معنای تجربه نزدیک به مرگ و تجربیات گوناگون روحانی

تجربیات ماورای طبیعی‌ای را که قصد دارم در این جا، برای شما عزیزانم نقل کنم، برای افراد بسیار معدودی نقل کرده‌ام. امّا اینک میل دارم که این تجربیات را با شما نیز سهیم و شریک گردم، زیرا شما در این کتاب بسیار شجاعانه و بیباکانه و سراسر آکنده از بینشی درونی و الهام‌گرایی‌ای روحانی، با داستان‌های مشابه زیادی رویارو خواهید گشت.

کتاب حاضر، دهمین مجلّد از مجموعة «در آغوش نور» است. این کتاب حاوی داستان‌هایی دربارة مرگ و چگونگی مرگِ افراد است. نگارنده در برخی مواقع، مکاشفات مربوط به مرگ و عالم مرگ را با نام «تجربیات عرفانی و روحانی» معرّفی کرده است. این مکاشفات؛ تجربیات ماورای طبیعت و واقعی است که برای افرادی طبیعی و معمولی پیش از وقوع لحظات مرگ روی می‌دهد.

کتاب با مقدمه‌ای از نویسنده، «بتی جین ایدی» آغاز می‌شود. کتاب حاوی هشت فصل و سخن آخر است. برخی از عنوان‌های این فصل‌ها عبارت‌اند از: «کشف و شهود و زندگی واقعی»؛ «انجام دادن تحقیقاتی پیرامون سیذر»؛ «مدار الکتریکی عرفان و معنویتی که در وجودمان است دیگر بار مورد بررسی قرار می‌گیرد.» و «معنای عمیقِ مکاشفاتی روحانی در زندگی روزمره». لازم به ذکر است که هر فصل با یک جمله از افراد بزرگ آورده شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

در آغوش نور 10

  • ناشر: تیر
  • کد کتاب: 87457 - 114/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ملوین مرس, ند داگرتی, بتی جین ایدی, فریده مهدوی دامغانی, روانشناسی مرگ, مدیتیشن, عرفان هندی, تناسخ, زندگی پس از مرگ, کتاب در آغوش نور