منو
سبد خرید

در آغوش رویا

در آغوش رویا
درحال حاضر موجود نمی باشد
در آغوش رویا
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 91916 - 75/5
  • وزن: 1.60kg
0 ریال

در آغوش رویا

نویسنده: مریم صمدی
ناشر: شقایق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 558
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

از ورای دیوار شیشه ای سالن فرودگاه را از نظر گذراند.با دیدن خانواده اش شادمان دستش را بالا برد و تکان داد.سپیده تا حد ممکن به شیشه نزدیک شده بود.از در شیشیه ای بیرون امد و همزمان با ان هرسه به طرفش هجوم اوردند.

صورت مادرش هنوز مثل گذشته مهربان ودلسوز بود. اورا محکم بغل کرد و گونه هایش را بوسید.سپس به طرف سپیده چرخید که چشمان شیطنت بارش پر از اشک شده بود.اورا هم بغل کرد و هردو میان گریه خندیدند.پدرش دست بر شانه اش گذاشت.به عقب برگشت و خود را در اغوش او انداخت و لحظاتی سر بر شانه اش گذاشت.

سر و صدایی که انها بلند کرده بودند بیشتر نگاهها را به خود جلب کرده بود با این حال انها بی خیال نسبت به بقیه همدیگر را در اغوش می گرفتند.پدرش مرتضی که صدایش به خاطر شادی دیدار با دخترش بعد از شش ماه اندکی گرفته بود گفت:

-بهتره بریم چمدونها رو بگیریم و برگردیم خونه.اون جا به اندازه کافی وقت برای گفتگو هست.

بقیه قبول کردند و کنار او برای تحویل بار رفتند.بعد از گرفتن چمدانها کنار هم به طرف در خروجی حرکت کردند.تقزیبا اواخر بهمن بود و هوا اندکی سوز داشت.ستاره سریع در عقب را باز کرد و نشست.پشت سر او هم سپیده قرار گرفت.پدر هم بعد از گذاشتن بارها در صندوق عقب کنار مرضیه همسرش و پشت رل قرار گرفت.

با روشن شدن ماشین مادر فرصت فرصت را مغتنم شمرد و از او خواست تا از المان و خاطراتش تعریف کند.ستاره هم همه چیز را بی کم و کاست فقط به کمی سانسور ان هم در قسمتهایی که روزمهر حضور داشت برایشان تعریف کرد.

با رسیدن به خانه و حضور دوباره در جمع گرم و صمیمی خانواده دوباره احساس ارامش کرد.ارامشی که مدتها بود به ان نیاز داشت.بعد از شستن ظرفها ستاره پرسید:
-پویا چطوره؟هنوز از من دلگیره؟
سپیده متعجب از سوال او محتاط پرسید:
-چی شده که یاد پویا کردی؟
-دلیل خاصی نداره.نمی دونم چرا یکدفعه این سوال به ذهنم رسید.
-خبر قابل عرضی نیست،جز اینکه نامزد کرده.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات