منو
سبد خرید

دریا روندگان جزیره آبی تر

دریا روندگان جزیره آبی تر
-12 %
دریا روندگان جزیره آبی تر
  • موجودی: موجود
  • مدل: 155179 - 33/2
  • وزن: 0.40kg
750,000 ریال
850,000 ریال

دریا روندگان جزیره آبی تر

نویسنده: عباس معروفی
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 ~ 1385 - دوره چاپ: 5 ~ 3

 

مروری بر کتاب

مجموعه داستان

صدای دریا از دور می‌آید. هابیل و قابیل پایان سرنوشت خود را در خلیج پررمز و راز آغاز می‌کنند و دریاروندگانِ جزیرهٔ آبی‌تر، صید مروارید را از یاد می‌برند. آنچه می‌ماند، غروب خورشید بر فراز کپرهاست. صدای دریا از دور می آید. هابیل و قابیل سر نوشت خود را در خلیج پر رمز و راز آغاز می کنند و دریا روندگان جزیره آبی تر، صید مروارید را از یاد می بردند. آنچه می ماند غروب خورشید بر فراز کپر هاست.

عطر یاس، آخرین نسل برتر، برش های کوچک و چند داستان دیگر عناوینی است که در فهرست این کتاب وجود دارد و بخش های این کتاب را مشخص می کند. عطر یاس خود شامل داستان هایی با عنوان های مونگارشو، آب دریاها، بر باد داده، گذشته حال آینده، رمی، بهت، منظره ی باستانی، سفر روحی، گهواره های چوبی و مفهوم ساده ی رنگ می باشد.

اکسیژن، یک گل سرخ، رشته ی تسبیح، عدل پدر و پسر، موری، جشن دلتنگی، سرباز بومی، وزیر نو، پیراهن آبی شلوار سیاه و بام تلخ نیز داستان های بخش دوم این کتاب هستند. بخش سوم این کتاب که برش های کوچک نام دارد نیز خود شامل داستان های اسب ها، عرق 1، بازمانده، مادامی که، عرق 2 و فرهنگ قیام می شود. بخش آخر نیز از داستان های دریاروندگان جزیره ی آبی تر، شبانه 1 و شبانه 2 تشکیل شده است.

هر چه به آخر کتاب نزدیک تر می شویم داستان ها نیز کوتاه تر می شوند و حتی در بخش سوم و چهارم داستان هایی با طول یک صفحه وجود دارد. برای آن دسته از مخاطبینی که به نوشته های عباس معروفی علاقه دارند، این کتاب می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا که همان طور که مشاهده نمودید این کتاب شامل تعداد زیادی از داستان های کوتاه این نویسنده ی سرشناس است و در نوع خود کتاب کاملی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات