منو
سبد خرید

درون مغز دروکر

درون مغز دروکر
درحال حاضر موجود نمی باشد
درون مغز دروکر
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 85758 - 66/4
  • وزن: 0.50kg
  • UPC: 12.5= 15
0 ریال

درون مغز دروکر

نویسنده: جفری کرامز
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: ذهن آویز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 205
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ:

 

مروری بر کتاب

پیتر دروکر به اعتبار بسیاری از کارشناسان ، بزرگترین متخصص مدیریت است و شاید بتوان گفت که علم مدیریت را او خلق کرده است.دروکر در مدت شش دهه ، سی وهشت کتاب به رشته تحریر در آورد .عقاید ونقطه نظرهای او امروز نیز از همان اعتباری برخوردار است که چندین دهه قبل نگاشته است .این کتاب چشم اندازی جدید از دیدگاههای این متفکر برجسته را به نمایش می گذارد و به همه نقطه نظرهای دروکر در زمینه رهبری ، استراتژی ، نوآوری و اثربخشی و بسیاری از موضوعات دیگر اشاره شده است .

آقای جفری کرامز (نویسنده کتاب‬) در این کتاب صوتی نکات بسیار ارزشمندی را بیان نموده، که نیاز است به آن‌ها عمل شود تا فردی تبدیل به یک مدیر لایق بشود. هر فردی بتواند وظایفی که بر عهده وی بوده را به خوبی و بی‌نقص انجام دهد، می‌تواند به عنوان فردی موفق شناخته شود. از این رو باید برای رسیدن به هدف خود تلاش بیشتری بکند. بدین ترتیب تلاش و پشتکار می‌توانند از گزینه‌های اصلی برای تبدیل شدن به فردی موفق در انجام امور مدیرتی باشند. از این رو برای این کار باید اراده‌ای محکم و استوار داشت، تا در صورت بروز مشکلاتی بر سر راه، با قدرت مسیر موفقیت را طی نمود.

فردی که می‌خواهد مدیر لایق و شایسته‌ای باشد، باید وظایف خود را به خوبی شناخته و آن‌ها را نیز به درستی انجام بدهد. از جمله وظایف مدیریت یک سازمان می‌توان به برنامه‌ریزی، سازماندهی، رهبری، هماهنگی و کنترل اشاره نمود. هر کدام از این وظایف نیازمند داشتن تخصص و مهارت در کار خود بوده، زیرا با انجام غلط هر کدام از این وظایف، ممکن است یک شرکت و یا سازمان به نابودی برسد. زیرا تصمیماتی که مدیریت یک مجموعه می‌گیرد بسیار مهم و حائز اهمیت است.

نوآوری و خلاقیت یکی دیگر از وظایفی بوده که برای مدیریت فردی بر یک مجموعه نیاز بوده، مثلا مدیریت یک شرکت صنعتی باید برای فروش و بازاریابی شرکت خود ایده‌های نو و خلاقانه داشته باشد، بدین ترتیب می‌تواند میزان فروش شرکت خود را افزایش دهد. انتخاب اطرافیان و همکاران نیز یکی از وظایف مدیریت هر سازمان بوده، که اگر به درستی انجام شود، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شوند، زیرا یک تیم قدرتمند به راحتی می‌تواند هر مشکلی را از سر راه بردارد.

جفری کرامز نویسنده‌ای آمریکایی بود که توانست بیش از 1000 کتاب، مقاله و مجله را در مورد موفقیت در کسب و کار به بازار عرضه نماید. او در روزنامه های معتبر آمریکایی نیز مطالبی را به چاپ رسانده است. کتاب‌های کرامز به بیش از 36 زبان دنیا ترجمه شده، که نشان از اهمیت آن‌ها و همچنین استقبال بی‌نظیر از آن‌ها دارد. جفری کرامز در شرکت‌های بسیار معتبری به عنوان مدیر بازاریابی فعالیت داشته، که توانسته سیستم فروش آن شرکت‌ها را متحول نماید. کتاب‌های کرامز اغلب در حوزه مدیریت، موفقیت و کسب و کار بوده، از این رو مخاطب‌های بسیار زیادی دارند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات