كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
درمان شوپنهاور

درمان شوپنهاور

نویسنده: اروین یالوم
مترجم: حمید طوفانی - زهرا حسینیان
ناشر: ترانه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 496
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 10

 

مروری بر کتاب

نویسنده در این رمان گروه درمانی را مورد بررسی قرار داده است
می‌خواستم نه تنها قهرمان داستان من با مرگ خویش کنار بیاید، بلکه به مراجعان خود نیز کمک کند تا با مرگ مواجه شوند. دلیل انتخاب و معرفی موضوع مرگ در فرایند روان‌درمانی به سال‌هایی باز می‌گردد که با بیماران سرطانی درمان‌ناپذیر کار می‌کردم.
بیماران زیادی را دیدم که در مواجهه با مرگ پژمرده نشدند، بلکه برعکس دچار تغییراتی اساسی شدند که تنها می‌توان آن را رشد شخصیت پختگی یا پیشرفت خردمندی نامید.
آن‌ها در الویت‌های زندگی خود تجدیدنظر کردند، موضوعات روزمره را ناچیز می‌شمردند، از داشته‌های مهم خود، مانند کسانی که دوستشان دارند، از تغییر فصول، از شعر و موسیقی که مدت‌های مدیدی از آن‌ها غافل مانده بودند، شاکر و شادمان می‌شدند.
یکی از بیمارانم می‌گفت :"سرطان، روان رنجور را شفا می‌بخشد." اما افسوس که انسان باید تا لحظات آخر زندگی، هنگامی که بدنش مورد تهاجم سرطان قرار می‌گیرد، منتظر بماند تا بیاموزد چگونه زندگی کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

درمان شوپنهاور

  • ناشر: ترانه
  • کد کتاب: 22813
  • موجودی: در انبار
  • 650,000ریال
  • 585,000ریال

برچسب ها: اروین یالوم, حمید طوفانی, زهرا حسینیان, داستان های امریکایی, داستان های عرفانی, رواندرمانی, روانکاوی, کتاب درمان شوپنهاور