كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
درسهای تاریخ

درس های تاریخ

نویسنده: ویل دورانت - آریل دورانت
مترجم: احمد بطحایی
ناشر: شرکت سهامی کتابهای جیبی - فرانکلین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 184
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1358 - دوره چاپ: 3

 کمیاب - کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب 

ویل دورانت در کتاب «درس‌هایی از تاریخ» که در سال‌های آخر زندگی خود نوشت، می‌گوید که تاریخ ملت‌ها را باید با توجه به پدیده‌های علمی جدید نوشت

ویل دورانت نویسنده و تاریخ‌نگار مشهور در پنجم نوامبر سال 1885 میلادی در ماساچوست آمریکا به دنیا آمد. مهم‌ترین اثر ویل دورانت «تاریخ تمدن» نام دارد که در 11 جلد انتشار یافته است و نام این کتاب‌ها عبارت است از «مشرق‌زمین»، «گاهواره زمین»، «یونان باستان»، «قیصر و مسیح»، «عصر ایمان»، «رنسانس»، «اصلاح دینی»، «آغاز عصر خرد»، «عصر لویی چهاردهم»، «عصر ولتر»، «روسو و انقلاب» و «عصر ناپلئون».

وی با اینکه می‌خواست کشیش شود، اما در دانشگاه بیشتر دانش‌ها از زیست‌شناسی گرفته تا آموزش و پرورش را تجربه کرد و سرانجام پس از خواندن کتاب «اخلاق» اسپینوزا به سراغ فلسفه رفت، آن را تا دکترا ادامه داد و استاد دانشگاه شد و کتاب‌های فلسفی زیادی تالیف کرد.

به نظر دورانت، همه مردمانی که در طول تاریخ خانه و مجسمه ساختند شعر سراییده‌اند هم در شکل‌گیری تمدن نقش داشتند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

درسهای تاریخ

  • 250,000ریال
  • 220,000ریال

برچسب ها: ویل دورانت, آریل دورانت, احمد بطحایی, تاریخ اجتماعی, تاریخ تمدن, فلسفه تاریخ, جامعه شناسی تاریخی, درس های تاریخ, کتاب درسهای تاریخ