كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
درباره فرهنگ

درباره فرهنگ

نویسنده: جلال ستاری
ناشر: شورای عالی فرهنگ و هنر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 65
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1354 - دوره چاپ: 1

کمیاب  - کیفیت : درحد نو
 

مروری بر کتاب

جلال ستاری، اندیشمند، نویسنده و مترجم برجسته کشورمان، نیازی به معرفی ندارد و کمتر کسی است که در چند دهه اخیر با فرهنگ سروکاری داشته باشد و نام او و آثار او را، که شمارشان از نود ترجمه و تالیف نیز فراتر رفته است، نشناسد و ارزش توان و کوشش بی دریغ او را که تا امروز برغم هشتاد و یک سالی که از عمر پر بارش می گذرد، همچنان خستگی ناپذیر به نوشتن و اندیشیدن برای خود و به ویژه برای دیگران ادامه می دهد، قدر نداند.

«انسان شناسی و فرهنگ» پیش از این پرونده ای را از مجموعه نوشته هایی که درباره این شخصیت معاصر فرهنگی ایران در سایت به انتشار رسیده، گرد آورده است. 

همچنین در پروژه تاریخ فرهنگی ایران مدرن نیز، بخش مهمی به گفتگو و تحلیل و معرفی آثار و زندگی ستاری اختصاص دارد که بزودی منتشر خواهد شد. باشد که با این کوشش های کوچک، اندکی از دین خود را به تلاش های بزرگ و خستگی ناپذیر او ادا کرده باشیم.

فهرست

علل غایی توسعه فرهنگ ، کیفیت زندگی و هویت انسان
از ونیز تا هلسینکی
نخستین مجمع وزرای فرهنگ کشورهای آسیایی
ضرورت شناخت هویت فرهنگی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

درباره فرهنگ

  • 100,000ریال

برچسب ها: جلال ستاری, تاریخ فرهنگی ایران, توسعه فرهنگی, اساطیر جهان, فرهنگ عوام, جامعه شناسی فرهنگی, جامعه شناسی فلسفی, روانشناسی اجتماعی, مقالات فرهنگی, کتاب درباره فرهنگ