كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
درباره تئاتر داستان هنر

درباره ی تئاتر داستان هنر

نویسنده: ویلیام سامرست موام
مترجم :  محمود محرر خمامی
ناشر: افکار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 294
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

درباره تئاتر

 در مجموعه ی درباره تئاتر شیوه و موضع خاصی در نظر نیست،جز این که تا میشود،متن (ترجمه یا تالیف)واضح و روان باشد ،حتی شده به کمک افزودن معادل ئ توضیح پانوشت و پی نوشت فراوان. در این زمینه آن قدر کم داریم که نیازی به انتخاب خاصی نیست.پس از هر دری تحفه ی مناسب به دست برسد تقدیم میکنیم.

کتاب حاضر، که در اصل جمع بندی نام دارد ، حاوی نظرات مبسوط او در باره ی هنر به ویژه هنر رمان نویسی و نمایش نویسی است .او تجارب خویش را در نمایش نویسی و رمان نویسی به نحو مطلوب و نیکوئی بیان می کند و سیر تحول و تطور فکری اش را به طرز دقیقی تشریح می نماید .

نظرش را در مورد نویسندگان و هنرمندانی که به عقیده ی خودش بی مایه و پوشالی هستند بدون واهمه ابراز می نماید و از غلنبه نویس ها و ادبی نویس هائی که بیش تردر صدد تحمیل شخصیت کاذب خود هستند تا ارائه ی صادقانه ی « طرح » های شان ، بی رحمانه انتقاد می کند .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

درباره تئاتر داستان هنر

  • ناشر: افکار
  • کد کتاب: 103953 - 20/2
  • موجودی: در انبار
  • 125,000ریال
  • 108,000ریال

برچسب ها: ویلیام سامرست موام, محمود محرر خمامی, جامعه شناسی هنر, نقد ادبی, تئاتر, نقد تئاتر, نمایش, درباره تئاتر, مقالات هنری, کتاب درباره تئاتر داستان هنر, درباره تئاتر ، داستان ، هنر