کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب های جدیدی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
درآمدی بر فلسفه هنر

درآمدی بر فلسفه هنر

نویسنده: نوئل کارول
مترجم: صالح طباطبایی
ناشر: موسسه تالیف ، ترجمه و نشر آثار هنری متن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 442
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 3


مروری بر کتاب

كتاب‌های «درآمدی بر فلسفه هنر» نوشته نوئل كارول و ترجمه صالح طباطبایی و «روش تحقیق در هنر و طراحی» نوشته كرول كری و جولی‌ین ملینز و ترجمه طاهر رضازاده توسط مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) تجدید چاپ شد. 

کتاب درآمدی بر فلسفه هنر برای چهارمین بار منتشر شد. این کتاب در پنج فصل تدوین شده است كه چهارفصل نخست آن ساختاری موازی دارند. در آغاز هر یك از این فصول، به مرور نظریه‌های مختلف هنری پرداخته شده است. در كل می‌توان گفت مضمون غالب و یكپارچه این كتاب، كوشش برای تحلیل مفهوم هنر است.

کتاب روش تحقیق در هنر و طراحی نیز به چاپ دوم رسید. این کتاب درباره یادگیری است، یادگیری پژوهش. هدف این کتاب راهنمایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی هنر و طراحی در کار پژوهش است. این کتاب راهبردهای مناسب پژوهش‌های هنر و طراحی را تشریح و ارزیابی می‌کند و می‌تواند به ادغام تجربه پژوهشی در کارهای عملی معاصر کمک کند و صلاحیت و رقابت حرفه‌ای را افزایش دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

درآمدی بر فلسفه هنر

  • 500,000ریال
  • 410,000ریال

برچسب ها: نوئل کارول, صالح طباطبایی, فلسفه و هنر, هنرو فلسفه, فلسفه هنر, کتاب درآمدی بر فلسفه هنر