دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دختر عموی من راشل ؛ دو جلدی در یک مجلد

دختر عموی من راشل ؛ دو جلدی در یک مجلد
دختر عموی من راشل ؛ دو جلدی در یک مجلد
-33 %
دختر عموی من راشل ؛ دو جلدی در یک مجلد
دختر عموی من راشل ؛ دو جلدی در یک مجلد

دختر عموی من راشل

نویسنده: دافنه دوموریه
مترجم: جواد علا میردولو
ناشر: آسیا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 524
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1342 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ فاقد 3 صفحه ابتدایی کتاب

 

مروری بر کتاب

دو جلدی در یک مجلد

آمبروز که فرد ثروتمندی محسوب می‌شود، چندین زمین زراعی و چراگاه‌های بزرگ دارد و در محیطی کاملا مردانه فیلیپ را بزرگ می‌کند. دنیای این نجیب‌زاده بریتانیایی در حقیقت بهشتی است خشن و مردانه که پر است از اسب‌ها، صخره‌های کنار ساحل، مرگ و شعر.

راجر میشل ابتدای اثرش را با نماهایی چشم‌نواز از مناطق زراعی انگلیسی آغاز کرده است. جایی که ما باید به‌عنوان مخاطب باور کنیم که طی ۲۵ سال هیچ زنی در آن قدم نگذاشته است و تمام تفکرات شخصیت آمبروز و پسر‌خوانده‌اش به چگونگی گسترش ملک‌هایشان معطوف بوده است.راجر میشل در حقیقت دورنمایی از طریقه بزرگ شدن فیلیپ به ما نشان می‌دهد که کمی غیرقابل‌باور است،گرچه توضیحات روی تصاویر که از زبان اول شخص بیان می‌شود کمی به باورپذیری مخاطبین کمک کرده است.

در هر صورت در نیم ساعت ابتدایی فیلم «دختر عموی من ریچل» طبیعت حرف اول را می‌زند. طبیعت که روی شیوه تفکری افراد حاضر در فیلم تاثیر گذاشته است و آن‌ها را به شخصیت‌هایی کاری و قوی مبدل کرده است. افرادی که برخلاف پیشرفت کاری و شغلی، هیچ تجربه‌ای در روابط عاطفی کسب نکرده‌اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات