دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دایی وانیا

دایی وانیا
دایی وانیا
  • موجودی: موجود
  • مدل: 145348 - 77/4
  • وزن: 0.30kg
180,000 ریال

دایی وانیا

نویسنده: آنتوان چخوف
مترجم: ناهید کاشی چی
ناشر: جوانه توس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 71
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

پروفسور سر بیا کوف ، دانشمندی میان مایه و متظاهر ، سالهاست که با جان کندن دخترش سونیا و برادر زنش ایوان ( دایی وانیا) که اداره ملکی را که از زن مر حومش به میراث برده به عهده دارند، زندگی بی دغدغه ای را می گذراند.سر بریا کوف حالا با یلنا، دختر جوانی که مجذوب شهرت او شده ازدواج کرده است. 

بی قراری یلنا و خود خواهی سربریا کوف کار اداره ملک را مختل می کند و این اوضاع متشنج وقتی به اوج خود می رسد که سربریا کوف اعلام می کند می خواهد ملکش را بفروشد و در شهر زندگی کند.

پروفسوری سالخورده به همراه همسر بسیار جوانترش، یلنا، به خانه ی خود در روستا می روند. وانیا، برادر همسر اول پروفسور، مدت هاست که مسئولیت نگهداری از این خانه را بر عهده داشته است. وانیا و استروف که دکتری محلی است، شیفته ی یلنا می شوند و بیشتر و بیشتر به خاطر زندگی کسالت بارشان افسوس می خورند.

سونیا، دختر پروفسور از همسر اولش، که در نگهداری از این خانه به وانیا کمک می کند، به خاطر عشق یک طرفه ی خود نسبت به دکتر استروف در رنج است. پس از این که پروفسور از نیت خود برای فروش خانه و استفاده از پول آن برای سرمایه گذاری و درآوردنِ پولِ بیشتر پرده برمی دارد، وانیا و سونیا درمی یابند که در حال از دست دادن محل زندگی شان هستند و باید کاری انجام دهند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب دایی وانیا

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات