كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دایره المعارف خردسال

دایره المعارف خردسال

نویسنده: جان کرک وود - جان فارندون
مترجم: مهدی ضرغامیان
ناشر: محراب قلم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 320
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب ؛ برای خردسالان و کودکان 10 تا 11 ساله  است تا جهان را مورد کشف و شناخت قرار دهند .این کتاب علاوه بر اطلاعات نظری حاوی صفحه هایی برای بازی ، تمرین و کار برد اطلاعات است .فصل های گوناگون کتاب عبارتند از : طبیعت زمین تاریخ حساب کلمه ها

هربخش زیر مجموعه ­ای داردکه موضوعات را با زبانی ساده بیان می­کند.قطع کتاب برای بچه­ ها جالب است و در بعضی صفحات کاغذها طوری تعبیه شده­اندکه صفحات به صورت گسترده باز می­شونداین صفحات به نام"زیر ذره بین"نام گذاری شده­اند و درجذب خردسالان به سوی کتاب بسیار موثرند.

کتاب حالت تعاملی داردیعنی در بعضی از صفحات سوالات یا بازی­هایی مطرح شده است که کودک را واداربه فکرکردن می­کند. پایین بعضی صفحات هم سوالاتی که احتمالا کودکان می­پرسند به همراه جواب مطرح شده است که این امر به بزرگسالانی که کتاب را برای کودک می­خوانندکمک بسیاری می ­کنند. تصاویر کتاب بسیار جذاب و گویا هستند.در هر صفحه متن و تصویر به همراه یکدیگر موضوع را توضیح داده­ اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دایره المعارف خردسال

  • 1,280,000ریال
  • 1,150,000ریال

برچسب ها: جان کرک وود, جان فارندون, مهدی ضرغامیان, دانستنی ها, علمی عمومی, دایره المعارف, کتاب دایره المعارف خردسال