کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
دایره المعارف بین المللی نشر کتاب

دایره المعارف بین المللی نشر کتاب

نویسنده: فیلیپ جی. آلت باخ - ادیث اس. هوشینو
مترجم: غلامرضا لایقی
ناشر: اطلاع
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 480
اندازه کتاب: رحلی گالینگور - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

این دایره‌المعارف از بسیاری جهات منحصر به فرد است و از آنجا که اولین منبع مورد مراجعه بین‌المللی درباره نشر است، اثری ابتکاری و پیشگام به شمار می‌آید.

اطلاعات و مطالب موجود بخش‌های این دایره‌المعارف جامع‌تر و فراگیرتر از اطلاعات موجود در دایره‌المعارف‌های دیگر است. هر چند مدخل‌ها از میان حوزه وسیعی گزینش شده است ، اما در عین حال این دایره‌المعارف اطلاعات و موضوعات کلیدی در خصوص کشورهای مختلف را در بر دارد.

این دایره‌المعارف همانطور که منبع تحلیلی نوشتارهای روزافزون در خصوص نشر است ، مشتمل بر چکیده و خلاصه‌ای از حقایق و ارقام آماری نیز هست. این دایره‌المعارف آخرین کاری است که در زمینه نشریات و کتب انجام شده و چیزی فراتر از اجزای متشکله آن است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دایره المعارف بین المللی نشر کتاب

  • ناشر: اطلاع
  • کد کتاب: 92651 - 72/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: فیلیپ جی. آلت باخ, ادیث اس. هوشینو, غلامرضا لایقی, دایره المعارف, نشر کتاب, دانستنیها, کتابخانه, کتاب دایره المعارف بین المللی نشر کتاب