كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دایره المعارف اینترنتی مهتاب

دایره المعارف اینترنتی مهتاب

نویسنده: گروه نویسندگان
مترجم: منوچهر اکبر لو - گروه مترجمین
ناشر: محراب قلم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 440
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 2 

 

مروری بر کتاب

مصور - رنگی

عالی ترین منبع اطلاعات عمومی با موضوعات گوناگون و با امکان بهره گیری از سایت اینترنتی با بیش از 1000 لینک

کتاب با ارایه تصویرهایی جذاب، تا حد امکان مخاطب کودک و نوجوان را با تقریبا همه چیز دنیا آشنا می کند. علاوه بر پرسش‌های تفکربرانگیزی که در بخش‌های مختلف کتاب مطرح شده است که باعث می‌شود خواننده به تحقیق و مطالعه‌ی کتاب‌های بیشتری تشویق شود.

در اینترنت اطلاعات و تصاویر بسیار زیاد و فوق‌العاده ارزشمندی وجود دارد؛ البته به شرط آن که بدانیم کجا به دنبال آن‌ها بگردیم. دایره‌المعارف اینترنتی، بعد جدیدی به یک دایره‌المعارف پرمحتوای علمی افزوده است؛ زیرا محتوای آن را با یک سایت اینترنتی اختصاصی همراه کرده است. این سایت را گوگل بزرگ‌ترین و مشهورترین موتور جستجوی دنیای وب راه‌اندازی و پشتیبانی کرده است. مراجعه‌کنندگان این دایره‌المعارف با بهره‌گیری از این همکاری به دنیای بیکران علوم دسترسی خواهند داشت.

ویژگی‌های این وب‌سایت: وب سایت اختصاصی فعال و به روز؛ لینک‌های انتخابی که به طور مرتب از نظر سلامت، صحت و تناسب محتوا با سن مخاطبان و مطالب دایره‌المعارف کنترل می‌شوند؛ خبرهای تازه، مدل‌های سه بعدی، پروژه های کارگاهی؛ هر چیزی که برای پروژه‌های تحصیلی و فعالیت‌های خارج از مدرسه نیاز دارید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دایره المعارف اینترنتی مهتاب

  • 1,200,000ریال
  • 880,000ریال

برچسب ها: منوچهر اکبر لو, اطلاعات عمومی, دانستنی ها, دایره المعارف, علمی, کتاب دایره المعارف اینترنتی مهتاب