منو
سبد خرید

دایانا 36 سال زندگی

دایانا 36 سال زندگی
-18 %
دایانا 36 سال زندگی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 145937 - 4/5
  • وزن: 0.30kg
370,000 ریال
450,000 ریال

دایانا 36 سال زندگی

نویسنده: ریچارد باسکین
مترجم: پروین ادیب - ناهید تبریزی
ناشر: حکایت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 216
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

مصور

دایانا بعد از طلاق زندگی متفاوتی را آغاز کرد. در ژانویه ۱۹۹۷ به عنوان سفیر صلیب سرخ انگلستان به کشور آنگولا رفت. کمی بعد با دودی الفاید ثروتمند آشنا شد. البته پدر دایانا و پدردودی از دوستان قدیمی بودند. کم کم دایانا و دودی به هم علاقمند شدند و با هم قرار ازدواج گذاشتند. پدر دودی که یک مصری ثروتمند بود خیلی از تصمیم آندو استقبال کرد.

مطبوعات یک لحظه دایانا را رها نمی کردند و همه جا او و دودی را زیر نظر داشتند. دایانا کم کم داشت طعم خوشبختی را در کنار دودی احساس می کرد. در مسافرتهایی که همراه دودی بود همیشه لبخندی از اعماق وجود بر لب دایانا خودنمایی می کرد ولی این خوشبختی زیاد دوام نداشت در ۳۱ اوت ۱۹۹۷ پرنسس دایانا در حالی که ۳۶ سال بیشتر نداشت به همراه دودی الفاید میلیاردر مصری در یک حادثه اتومبیل در پاریس جان باختند. در آن هنگام دودی الفاید ۴۲ ساله بود که همان دم جان سپرد ولی پرنسس دایانا که به سختی مجروح شده بود در ساعت ۴ صبح بر اثر خونریزی ریوی در بیمارستانی در پاریس درگذشت.

نویسنده این اثر تاریخ زندگی ‌‌دایانا یکی از شاهزادگان خانواده سلطنتی انگلستان را روایت می‌کند .خواننده در این داستان درمی‌یابد که دایانا از نظام طبقاتی، تشریفات و سلسله مراتب اجتماعی سخت در غذاب بوده است .به همین دلیل درصدد جست و جوی آزادی خویش برمی‌اید و سرانجام جان خویش را در راه رسیدن به آزادی از دست می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات