دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دایانا ؛ این بود سرگذشت او ؛ متن کامل

دایانا ؛ این بود سرگذشت او

نویسنده: اندرو مورتن
مترجم: میترا معتضد
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 500
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ عطف کتاب چسب خوردگی دارد

 

مروری بر کتاب

مصور

 1961 - 1997 ؛ این بود سرگذشت او

دایانا بعد از طلاق زندگی متفاوتی را آغاز کرد. در ژانویه ۱۹۹۷ به عنوان سفیر صلیب سرخ انگلستان به کشور آنگولا رفت. کمی بعد با دودی الفاید ثروتمند آشنا شد. البته پدر دایانا و پدردودی از دوستان قدیمی بودند.

کم کم دایانا و دودی به هم علاقمند شدند و با هم قرار ازدواج گذاشتند. پدر دودی که یک مصری ثروتمند بود خیلی از تصمیم آندو استقبال کرد.مطبوعات یک لحظه دایانا را رها نمی کردند و همه جا او و دودی را زیر نظر داشتند. دایانا کم کم داشت طعم خوشبختی را در کنار دودی احساس می کرد.

در مسافرتهایی که همراه دودی بود همیشه لبخندی از اعماق وجود بر لب دایانا خودنمایی می کرد ولی این خوشبختی زیاد دوام نداشت در ۳۱ اوت ۱۹۹۷ پرنسس دایانا در حالی که ۳۶ سال بیشتر نداشت به همراه دودی الفاید میلیاردر مصری در یک حادثه اتومبیل در پاریس جان باختند.در آن هنگام دودی الفاید ۴۲ ساله بود که همان دم جان سپرد ولی پرنسس دایانا که به سختی مجروح شده بود در ساعت ۴ صبح بر اثر خونریزی ریوی در بیمارستانی در پاریس درگذشت....

در این کتاب، سرگذشت جنجالی پرنس دایانا عروس ملکه انگلیس بازگو شده است .فساد و بی‌بندوباری چارلز، ولیعهد انگلستان همچنین بسیاری از زوایای پنهان دربار این کشور، در کتاب حاضر به تصویر کشیده شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات