کتاب دایانا ؛ این بود سرگذشت او فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب تاریخ و جغرافیای جهان انتشارات البرز

دایانا ؛ این بود سرگذشت او

نویسنده: اندرو مورتن
مترجم: میترا معتضد
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 500
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 3


مروری بر کتاب

۱۹۶۱ - ۱۹۹۷

این بود سرگذشت او

دایانا بعد از طلاق زندگی متفاوتی را آغاز کرد. در ژانویه ۱۹۹۷ به عنوان سفیر صلیب سرخ انگلستان به کشور آنگولا رفت. کمی بعد با دودی الفاید ثروتمند آشنا شد. البته پدر دایانا و پدردودی از دوستان قدیمی بودند.

کم کم دایانا و دودی به هم علاقمند شدند و با هم قرار ازدواج گذاشتند. پدر دودی که یک مصری ثروتمند بود خیلی از تصمیم آندو استقبال کرد.

مطبوعات یک لحظه دایانا را رها نمی کردند و همه جا او و دودی را زیر نظر داشتند. دایانا کم کم داشت طعم خوشبختی را در کنار دودی احساس می کرد.

در مسافرتهایی که همراه دودی بود همیشه لبخندی از اعماق وجود بر لب دایانا خودنمایی می کرد ولی این خوشبختی زیاد دوام نداشت در ۳۱ اوت ۱۹۹۷ پرنسس دایانا در حالی که ۳۶ سال بیشتر نداشت به همراه دودی الفاید میلیاردر مصری در یک حادثه اتومبیل در پاریس جان باختند.

در آن هنگام دودی الفاید ۴۲ ساله بود که همان دم جان سپرد ولی پرنسس دایانا که به سختی مجروح شده بود در ساعت ۴ صبح بر اثر خونریزی ریوی در بیمارستانی در پاریس درگذشت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دایانا ؛ این بود سرگذشت او

  • ناشر: البرز
  • کد کتاب: 79116 - 32/2
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال

برچسب ها: دایانا فرانسس اسپنسر, اندرو مورتن, میترا معتضد, تاریخ انگلستان, داستان های انگلیسی, پرنسس دایانا, ملکه الیزابت, کتاب دایانا ؛ این بود سرگذشت او