كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دانشنامه سیاست حزبی

دانشنامه سیاست حزبی

نویسنده: ویلیام کروتی - ریچارد اس کاتز
مترجم: محسن میردامادی - علیرضا بهشتی
ناشر: روزنه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 674
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

این اثر که ترجمه ای از کتاب “Handbook of party politics” است ، شامل یک مقدمه و ۴۵ فصل است که به وسیله ۴۸ نفر از استادان برجسته و دانشمندان علوم سیاسی و با ویراستاری ریچارد کاتز و ویلیام کروتی نگاشته شده است.
در کتاب «دانشنامه سیاست حزبی» آخرین یافته های علمی در عرصه های نظری و کارکردی احزاب به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

محسن میردامادی سال گذشته هم کتاب «چرا ملت ها شکست می خورند» را با همکاری محمدحسین نعیمی پور در زندان ترجمه کرد که پس از انتشار با استقبال گسترده ای رو به رو شد و بارها در فهرست پرفروش های بازار کتاب قرار گرفت.
این زندانی سیاسی همچنین کتاب «سیاست و حکومت در اتحادیه اروپا» را نیز ترجمه کرده که در سال ۱۳۹۲ توسط انتشارات دفتر مطالعات وزارت امور خارجه به چاپ رسیده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دانشنامه سیاست حزبی

  • ناشر: روزنه
  • کد کتاب: 92896
  • موجودی: در انبار
  • 995,000ریال
  • 895,000ریال

برچسب ها: ویلیام کروتی, ریچارد اس کاتز, محسن میردامادی, علیرضا بهشتی, علوم سیاسی, جامعه شناسی سیاسی, تاریخ احزاب, لغتنامه, کتاب دانشنامه سیاست حزبی