كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دانستنیهای پزشکی برای همه ؛ دو جلدی در یک مجلد

دانستنی های پزشکی برای همه

نویسنده: مرتضی یزدی
ناشر: کتاب آفرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 790
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب 

دو جلدی در یک مجلد

در این کتاب، اطلاعاتی درباره برخی سیستم‌های بدن، انواع بیماری‌های شایع، نحوه پیش‌گیری و درمان آنها عرضه شده است.بخش اول کتاب شامل اطلاعاتی است که خوانندگان را در شناخت سیستم‌های اسکلتی، عصبی، غدد، گردش خون، تنفس و سیستم گوارش یاری می‌دهد.

بخش دوم شامل دانستنی‌ها، نحوه مقابله، پیش‌گیری، درمان و توصیه‌هایی است در زمینه سیستم‌های یاد شده .در انتهای کتاب نیز تاریخ علم پزشکی به همراه پزشکاه شهیر و تاثیرگذار این عمل شرح داده شده است...

...خوب و بد همه جا پیدا می‌شود، حتی در میان چربی‌های بدن! البته ما عموما وقتی کلمه چربی را می‌شنویم به یاد چربی‌های انباشته‌شده در بدن می‌افتیم و بلافاصله هشدارهای همیشگی پزشکان و توصیه اکید آنها برای سوزاندن این چربی‌ها در گوش‌مان زنگ می‌زند.

اینها همه درست است؛ اما فقط در مورد بخشی از چربی‌هایی که به «چربی سفید» معروفند و یکی از عوامل اصلی بروز بیماری‌های بسیار خطرناکی مانند بیماری‌های قلبی ـ عروقی و دیابت به‌شمار می‌روند.
 

فهرست 

جلد اول : انسان سالم
جلد دوم : انسان بیمار

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دانستنیهای پزشکی برای همه ؛ دو جلدی در یک مجلد

  • ناشر: آفرین
  • کد کتاب: 75864
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: مرتضی یزدی, پزشکی, سلامتی, بیماری, طب, تغذیه, درمان, کتاب دانستنیهای پزشکی برای همه ​, دانستنی های پزشکی برای همه