دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دانستنیهای پزشکی

دانستنیهای پزشکی

نویسنده: گروه پزشکان
مترجم: عباس چینی
ناشر: کتاب سرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 290
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب

مجموعه اطلاعات پزشکی جمع آوری شده از معتبرترین مجلات علمی - پزشکی جهان

تحقیقات نشان داد میزان فشارخون نشان داده شده در شب بهتر از روز نشانگر احتمال در معرض خطر بودن سلامت فرد است.محققان معتقدند کنترل فشار خون توسط خود فرد و در خانه بایستی به طور وسیع آموزش داده شده و به صورت مکرر طی شبانه روز صورت گیرد.

اهمیت این موضوع به این دلیل می باشد که میزان فشارخون نشات داده شده در شب نکات جالب توجهی درباره سلامتی فرد به پزشک می دهد و میزان فشارخون در روز نیز نکات مهم دیگری را در این رابطه مطرح می سازد...

در این کتاب، اطلاعاتی درباره برخی سیستم‌های بدن، انواع بیماری‌های شایع، نحوه پیش‌گیری و درمان آنها عرضه شده است .بخش اول کتاب شامل اطلاعاتی است که خوانندگان را در شناخت سیستم‌های اسکلتی، عصبی، غدد، گردش خون، تنفس و سیستم گوارش یاری می‌دهد .

بخش دوم شامل دانستنی‌ها، نحوه مقابله، پیش‌گیری، درمان و توصیه‌هایی است در زمینه سیستم‌های یاد شده .در انتهای بخش دوم مباحثی درباره :بیماری‌های چشم، بیماری‌های پوست، بیماری‌های کودکان، بیماری‌های زنان، بیماری‌های عفونی و انواع داروهای تسکین دهنده و آنتی‌بیوتیک‌ها به چاپ رسیده است .

فهرست

بیماریها
خانواده
پوست‌ و ‌‌مو و ‌‌‌ناخن
چشم
داروها
محیط
محیط کار
بهداشت فردی
گوش‌و‌حلق‌وبینی
علایم بیماریها
کمکهای اولیه
کودکان
تغذیه
علوم آزمایشگاهی
دهان
و ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات