كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
داستان یک شهر

داستان یک شهر

نویسنده: احمد محمود
ناشر: نشر نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 612
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 10

 

مروری بر کتاب

« داستان یک شهر» قسمی رمان خاطره است، تصویری زنده از یک دوره تاریخی این سرزمین و از جهتی ادامه رمان « همسایه ها» که با خالد در کتاب « همسایه ها» آغاز شده است و در کتاب « داستان یک شهر» ایام تبعید قهرمان داستان را بازگو می کند که خود نیز رمانی مستقل است.این رمان از تلاش، زندگی، مبارزه و شکست مردان و زنانی حکایت می کند که با بردوش کشیدن طعم تلخ شکست ، امید پیروزی را در دل مردم زنده نگاه داشته اند .

حکایت مردان و زنانی است که پایمال شدن شرافت انسانی را به چشم دیدند ولی نگذاشتن شرافتشان زیر سئوال برود. قهرمانانی که هرگز خود را قهرمان نپنداشته اند و بدون هیچ چشم داشتی از زندگی عاشق زیستن بودند تا آنجا که به خاطر زندگی و ارزش های آن زندان، تبعید و مرگ را پذیرفتند. رمان « داستان یک شهر» رمان سالهای کودتا، سالهای ناامیدی وسالهای تبعید است .رمانی که ما را با چهره ای دیگرازانسان آشنا می سازد چهره زنان و مردانی که زیر سنگینی و تلخی شکست خم شده اند ولی شکسته نشده اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

داستان یک شهر

  • ناشر: معین
  • کد کتاب: 39669
  • موجودی: در انبار
  • 700,000ریال
  • 630,000ریال

برچسب ها: احمد محمود, داستان های فارسی, کتاب داستان یک شهر