منو
سبد خرید

داستان هایی برای سرگرمی

داستان هایی برای سرگرمی
-25 %
داستان هایی برای سرگرمی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 117796 - 204/2
  • وزن: 0.20kg
150,000 ریال
200,000 ریال

داستان هایی برای سرگرمی

نویسنده: جانی روداری
مترجم: چنگیز داورپناه
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

جانی رو‌داری نویسند‌ه‌ی مشهور جها‌نی است‌. ‌او در ایتا‌لیا در «‌امه‌نیا»، روستایی نز‌دیک شهر «نوارا‌«، زاده شد. آموزگاری دبستان ‌نخستین کا‌ر او بود‌. پس از آن به رو‌زنامه‌نگاری ‌‌و قصه‌نویسی‌ پرداخت.

او داستان‌های زیبایی آفر‌ید ‌‎و بر‌ند‌ه‌ی جایز‌ه‌ی جها‌نی‌ آندر‌سن‌ به سال‌ ‌۱۹۷۰ شد‌. رو‌داری نو‌یسند‌ه‌ای است پیشتاز ... انسا‌ن‌دو‌ست و صلح‌جو

ایتالو کالو‌ینو در‌بار‌ه‌ی او چنین گفته است:
رو‌دار‌ی چنا‌ن قد‌رتی در به کا‌ربر‌دن ابزار بیا‌ن و استفا‌ده از آن برا‌ی کار آمو‌زش در را‌بطه با تصور و خیال دارد که هیچ نو‌یسند‌ه‌ی دیگر‌ی به توان او نمی‌رسد.

آثار وی تا کنون به بیش از سی زبا‌ن تر‌جمه شد‌ه و هر ساله کتاب‌هایش در میلیو‌ن‌ها نسخه‌ به زبا‌ن‌ها‌ی گو‌نا‌گو‌ن نشر می‌یا‌بد‌. کم‌تر کسی است که در دنیای ادبیا‌ت نا‌م او را نشنید‌ه و داستانی از او نخو‌انده با‌شد. در ایران برای نخستین بار است که نشر‌قطر‌ه مجمو‌عه آثار او را به فا‌رسی منتشر می‌کند‌.

بر‌گر‌دان داستان‌های زیبا‌ی او از زبا‌ن اصلی ـ ایتالیایی ـ صورت گرفته است. دبیر و سر ویراستار این مجمو‌عه، غلامر‌ضا امامی ‌است که سال‌ها‌ی زیادی ‌در ایتا‌لیا زند‌گی کرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات