داستانهای هزار و یک شب ؛ دو جلدی

داستان های هزار و یک شب

نویسنده: عبداللطیف طسوجی
ناشر: اقبال
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1127
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

انتخاب داستان ها : هیات تحریریه سازمان چاپ و انتشارات اقبال

هزار و یک شب مجموعه افسانه های کهن ایران باستان ، هندوستان و رویدادهای دوران خلافت عباسیان است که با شیرینی و جاذبه خود هر شنونده یا خواننده را مجذوب می کند .این داستانهای کهن ، از دوران ساسانیان ، سینه به سینه ، از نسلی به نسل دیگرانتقال یافته و تا امروز که به دست ما رسیده است .

هزار و یک شب دنیای زیبا و شگفت آوری را در برابر دیدگاه خواننده می نمایاند که آدمی با رویدادهای گوناگون و خصوصیات روحی واخلاقی انسانها روبرو می شود و شناخت کاملی از صفات و خصوصیات آنها بدست می آورد .

داستانهای هزار و یک شب توسط هیأت تحریریه سازمان چاپ و انتشارات اقبال تخلیص گردیده و از سنجیده ترین و بهترین خلاصه های هزار و یک شب است. این اثر در دو جلد و در بیش از هزار صفحه بازنویسی و تلخیص گردیده تا از این طریق گامی ارزنده جهت معرفی این اثر مشهور و تأثیرگذار باشد. زبان سنجیده و استوار و چاپ مناسب و دو رنگ از امتیازات دیگر این اثر منتشره است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

داستانهای هزار و یک شب ؛ دو جلدی

  • ناشر: اقبال
  • کد کتاب: 90911 - 6/5
  • موجودی: در انبار
  • 1,200,000ریال
  • 980,000ریال

برچسب ها: عبداللطیف تسوجی, ادبیات قدیم, افسانه های ایرانی, افسانه های عربی, 1001 شب, ادبیات قدیم ایران, افسانه ها, داستان های تاریخی, کتاب داستانهای هزار و یک شب, داستان های هزار و یک شب