كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
داستانهایی از اینکاها

داستانهایی از اینکاها

نویسنده: لامبرت فاراژ
مترجم: اردشیر نیک پور
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 168
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1352 - دوره چاپ: 1 

کمیاب  - کیفیت : عالی
 

مروری بر کتاب 

مصور

مجموعه ۱۸ داستان

منظور از انتشار این مجموعه این است که برگزیده داستانها و افسانه های دلپسند ملتهای گوناگون جهان در دسترس خوانندگان ایرانی قرار گیرد. 
داستانها و افسانه های ملل ، آینه روح و نماینده اندیشه و بخش پر ارزشی از فرهنگ عمومی و ادبیات آنهاست.

 

امید است با انتشار این مجموعه گامی در راه این مقصود برداشته شود و داستانها و افسانه های کهن و نو که سرمشق دلیری و پرهیزگاری و عواطف انسانی است ، انتشار یابد و مورد استفاده دوستداران ادب و فرهنگ ملل جهان واقع گردد. 

کشور پرو، قلمرو سابق اینکاها، با کوه های سنگلاخ، دره های ژرف، رودها وسیلاب های تند وخروشان وآتشفشان های جوشان وعظیم از جالب ترین ودیدنی ترین کشورهای جهان به شمار می رود؛ ولیکن گذشته ای بسیار جالب تر از دورنماها وچشم اندازهای طبیعی خود دارد.

در این سرزمین، پیش از آن که امریکا کشف شود واروپاییان قسمت های مختلف آن را تصرف کنند، امپراتوری پهناور و نیرومندی بوده است به نام امپراتوری اینکاها که از 1493 تا 1527 به منتهای وسعت و عظمت خود رسیده ؛و جامعه ای بوده با اقتصادی پیشرفته ودارای برنامه وسازمان مترقی که در کشاورزی ومهندسی، خاصه جاده سازی وشهر سازی، به مراحل بندی از ترقی نائل آمده بود.

شما با خواندن داستان هایی که در این مجموعه گرد آمده است با گذشته عجیب واسرارآمیز آن آشنا می شوید.

فهرست 
ویراگوشا و آفرینش جهان
چهار برادر
ویراگوشا در میان مردمان
سینکی روکای مهربان
دو همزاد که خدایان دوستشان می داشتند
پیامبر
خشم خدا
لطف ماه
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

داستانهایی از اینکاها

  • 0ریال

برچسب ها: لامبرت فاراژ, اردشیر نیک پور, افسانه ها, اساطیر امریکا, اساطیر پرو, اینکا, افسانه های ملل, داستان های کودک و نوجوان, کتاب داستانهایی از اینکاها