كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دارالسلام در احوالات حضرت مهدی (عج)

دارالسلام در احوالات حضرت مهدی (عج)

نویسنده: محمود عراقی میثمی
ناشر: مسجد مقدس جمکران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 856
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

علائم ظهور و کسانی که در بیداری یا خواب به محضر مبارک آن جناب شرفیاب شده اند 

این کتاب علامه عظیم الشان مرحوم آیت الله شیخ محمود عراقی میثمی (از احفاد میثم تمار (ره) صحابه امیر المومنین (ع)) با آن روحیه تقوا و اخلاص و تتبعی که داشت، سعی نموده با بیان معجزات، کرامات، مکاشفات، رؤیاهای صادقه و همچنین با بیان آیات و روایات، شیرینی خاصی به مطالب کتاب بدهد، و رابطه بین امام زمان (عج) و خواننده را بسیار گرم و صمیمی نماید.

موضوع «مهدویت» و اندیشه «ظهور و قیامِ» حضرت ولی عصر – ارواحنا لتراب مقدمه الفداء – و اینکه آن بزرگوار از سلاله پاک خاندان رسالت علیهم السلام و از دودمان مقام شامخ ولایت، حضرت علی بن ابی طالب علیهما السلام و از ذرّیه پاک صدّیقه طاهره، حضرت فاطمه زهراعلیها السلام و از نسل سالار شهیدان حضرت حسین بن علی علیهما السلام است، یکی از مهم ترین مسائل اعتقادی اسلامی است.

اوضاع آشفته و اسفناک جهان، جنگ های سرد و گرم، مسابقات تسلیحاتی، صف آرایی قدرتمندان و تولید و تکثیر سلاح های جنگی و هسته ای مردم را به وحشت انداخته و نسل بشر را تهدید به نابودی می کند. طغیان غارت گران بین المللی، محرومیت روزافزون طبقات ضعیف، استمداد گرسنگان جهان، فقر و بیکاری، تنزّل اخلاق انسانی، بی رغبتی نسبت به امور دینی، روی گردانی از قوانین الهی، افراط در مادّی گری و رونق مظاهر فساد و شهوت پرستی، وجدان های زنده و دل های حساس را پریشان، و روشن بینان آگاه جهان را مضطرب کرده است .

در این میان مسلمانان آگاه به ویژه شیعیان از یأس و ناامیدی دوری گزیده و به عاقبت و سرنوشت بشر خوش بین هستند. آنان در انتظار روز موعود اسلام، روزی که حاکمیت در آن زمان، از آنِ امام معصوم است، روزشماری می کنند. چنین امید و انتظاری را که از آیات قرآن و روایات متواتر قطعی نشأت گرفته حرکتِ عظیم مردم مسلمان ایران که به رهبری حضرت امام خمینی قدس سره آغاز و به تشکیل نظام مقدّس جمهوری اسلامی منجر گردید، و پس از رحلت آن بزرگوار، به دست پُر توان مقام معظم رهبری حضرت آیت اللَّه خامنه ای – دامت برکاته – هدایت می شود تقویت نموده و در سراسر جهان زمینه ساز ظهور حضرت مهدی علیه السلام خواهد بود

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دارالسلام در احوالات حضرت مهدی (عج)

  • 0ریال

برچسب ها: حضرت مهدی (عج), محمود عراقی میثمی, اسلام, مهدویت, شیعه, فقه شیعه, امام زمان, کتاب دارالسلام در احوالات حضرت مهدی (عج)