دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

خوشه های زرین

خوشه های زرین

نویسنده: اصغر تقی زاده شکیبا
ناشر: سرآمد کاوش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

حکایات بزرگان علم و فضیلت

اگر به زبان تمامی آدمیان و فرشتگان سخن گویم.... و از عشق بی‌بهره باشم طبل میان‌تهی و سنج پرهیاهویی بیش نیستیم، اگر از کرامت غیب‌دانی و پیش‌گویی بر خوردار باشم و همه اسرار جهان را دریابم و قلمرو دانش را تمام مسخر کنم و در ایمان چنان راسخ و نیرومند باشم که کوه‌ها را به رفتار آورم و از عشق بی‌بهره باشم، کسی نیستم. اگر همه دارایی خویش به مستمندان بخشم و جسم خویش را به آتش بسپارم و از عشق بی‌بهره باشم مرا هیچ سود نخواهد بخشید.

عشق بردبار و مهربان است عشق از حسد برکنار است عشق لاف خودستایی نمی‌زند عشق اطوار ناپسند ندارد عشق به اندک چیزی در خشم نمی‌آید و اندیشه شر نمی‌کند و از بی‌عدالتی خشنود نیست اما با حقیقت و راستی شاد و خرم است همه چیز را تحمل می‌کند همه چیز را باور می‌کند و به همه چیز امیدوار است و هیچگاه از پای نمی‌افتد اما پیشگوی‌ها همه شکست می‌خورند و زبان‌ها همه قطع می‌شوند و دانش‌ها در غبار زمان پنهان می‌شوند و دانش ما جزیی است و نبوت ما جزیی است و آنچه جزیی است روی در فنا دارد انچه می‌ماند ایمان و امید و عشق است و از این هر سه، عشق را برترین مقام است....

روشن بینان دیده‌اند کسانی که دعا می‌کنند نور بنفش بسیار درخشان و خیره کننده‌ای اطراف سر آنها ظاهر می‌شود. این نور، نور شفابخش است. در علم انرژی درمانی این نور را پرانای بنفش الکتریکی می‌شناسند. البته ممکن است به صورت سفید بسیار درخشان و طلایی هم ظاهر شود. به هر صورت آنها این نور را پرانای الهی می‌دانند.

آنها این نور و انرژی را از جایگاه دیگر می‌دانند و قدرت شفا بخشی عظیمی درون آنها نهفته است.

اگر هفت نفر در کنار هم قرار بگیرند و دعا کنند نیرو و قدرت صد نفر به تنهایی ایجاد خواهد شد. بنابراین سعی کنید دعا کردن را گروهی انجام دهید. دعا را ساده انجام دهید آنگونه که خدای درونتان متوجه شود. نیازی نیست از دعاهای عجیب و غریب استفاده کنید زیرا آن کس که باید باور کند و دعا را باور کند شما هستید.از دعای خودتان استفاده کنید همان گونه که لذت می‌برید و آنگونه که آنرا می‌فهمید.زیرا اگر شما آنرا باور کنید و بفهمید تحقق خواه یافت. بخواهید که شما واسطه خیر و برکت گردید.همه ما واسطه هستیم و دیگران نیز واسطه هستند تا نیروهای خیر خداوندی را به ما انتقال دهند.دیگران بد خواه ما نیستند. ما آنچه انتخاب می‌کنیم در آنها می‌بینیم، آنها واسطه هستند. واسطه آنچه می‌خواهیم .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات