كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
خود مقدس شما

خود مقدس شما

نویسنده: وین دایر
مترجم: سودابه مبشر
ناشر: کتاب پارسه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 380
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 6

 

مروری بر کتاب 

تصور کن دو طفل در رحم مادر،که ما یکی را من و دیگری را روح می نامیم چنین مکالمه ای با هم داشته باشند : روح به من می گوید : می دانم پذیرفتن این مطلب برایت بسیار مشکل است ولی من ایمان دارم که بعد از مرگ زندگی وجود دارد.
من جواب می دهد : چرند نگو به دور و برت نگاه کن هر چه هست همین است. چرا همیشه به دنبال چیزهای غیر واقعی هستی؟ سرنوشت خود را بپذیر و راحت باش و مزخرفات زندگی بعد از مرگ را فراموش کن.
روح لحظه ای آرام می گیرد ولی صدای درونیش نمی گذارد آرام باشد : من عصبانی نشو ولی حالا حرف دیگری دارم اینکه مادری هم وجود دارد.

من با ریشخندی می گوید : مادر. چطور می توانی اینقدر مزخرف باشی؟ تو هرگز مادری ندیده ای چرا نمی خواهی بپذیری هر چه هست همین است؟ این عقیده ی مادر داشتن دیوانگی است تو و من اینجا تنها هستیم این واقعیت توست حالا به این رشته بچسب به گوشه ای برو و دست از این مزخرف گویی بردار و به من اعتماد کن مادری در کار نیست. شما مقدس هستید و برای شناخت تقدس وجود خودتان بایستی سیستم باورهای دیرینه را تعالی ببخشید.

شما موجود الهی هستید که خواهان شناخت رمزهای رسیدن به هوشیاری والاتر و خود مقدستان می باشید. خود مقدس شما می تواند بر من ایگلو غلبه کرده و اختیار زندگی شما را به دست گیرد.

خود مقدس شما یا راز نگرش به درون کتابی است که با یکبار خواندن شعله های عشق حقیقی را در نهاد ما روشن می سازد ، عشقی که خاستگاهش آگاهی از راز مقدس هستی یعنی ظهور و بروز آگاهی و نظم در جای جای این پهنه ی بیکران است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خود مقدس شما

  • 0ریال

برچسب ها: وین دایر, سودابه مبشر, خودشناسی, راه و رسم زندگی, روانکاوی, روانشناسی موفقیت, کتاب خود مقدس شما