كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
خودآموز اصول و فنون سخنوری

خودآموز اصول و فنون سخنوری

نویسنده: علی فروز فر
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 392
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

سخنوری یا خطابه، فنی است که به وسیله آن گوینده شنونده را به سخن خود اقناع و بر منظور خویش ترغیب می کند. در دوره های باستانی و ازمنه تاریخی، هر یک از ملل در رشته ای از سخنوری چیره دست بوده اند.

عصری که سخنوری مورد توجه واقع می شود قرن پنج پیش از میلاد مسیح (ع) است. آن زمان سراسر دنیای متمدن در دست توانای ایرانیان بود و قومی که مستقیما تحت حکومت ایران نبود بعضی از یونانیان بودند. اما از آن روزگار اثری ایرانی درباره فن سخنوری به دست ما نرسیده است و خطابه یا سخنوری فنی است که علمش را در ایران باید تازه تاسیس دانست.

کتاب حاضر دستنامه ای خودآموز در این موضوع است و در شانزده فصل تدوین شده است: درآمد، صدا و ارتباط و سخنوری، اصول پایه ای ارتباط، طراحی ارتباط، گوش دادن، آفرینش و به کارگیری معنا، طراحی پیام با واژه ها، موضوع و هدف و مخاطب، آماده سازی سخنرانی، گونه-های ایراد سخنرانی، آرامش و تسلط، پیام های غیر کلامی، ارتباط شفاهی و فناوری، ویژگی های شخص سخنران، اخلاق در کنفرانس، و سخن و سخنوری در قرآن و حدیث.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خودآموز اصول و فنون سخنوری

  • ناشر: سروش
  • کد کتاب: 73393 - 81/3
  • موجودی: در انبار
  • 240,000ریال
  • 220,000ریال

برچسب ها: علی فروز فر, فن سخنوری, روانشناسی اجتماعی, خطابه, سخنرانی, سخنوری, کتاب خودآموز اصول و فنون سخنوری