كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
خوبی خدا

خوبی خدا

نویسنده: ریموند کارور - هاروکی موراکامی - جومپا لاهیری - شرمن الکسی - الکساندر همن 
مترجم: امیر مهدی حقیقت
ناشر: ماهی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398- دوره چاپ: 12

 

مروری بر کتاب

مجموعه نه داستان کوتاه

می گویند اگر رمان را به فیلم بلند تشبیه کنیم، داستان کوتاه عکسی از یک لحظه ی زندگی است. با این تعبیر، می توان گفت مجموعه ی حاضر آلبومی ست از 9 قطعه «عکس»، 9 تصویر از زندگی، که در شش سال گذشته ، از نشریات ادبی آمریکا برگزیده شده اند.

فضای آنها با هم متفاوت است اما همگی یک وجه مشترک دارند: ساده اند. 
غالب نویسندگان این مجموعه، با وجود تفاوت های آشکاری که در سبک و فرم داستان گویی با یکدیگر دارند، از چهره های شاخص ادبیات امروز امریکا هستند. 
در مجموعه حاضر، داستان هایی خواهید خواند از: ریموند کارور که بسیاری از منتقدان او را مایه ی حیات مجدد داستان کوتاه در چند دهه ی اخیر می دانند؛ شرمن الکسی که برنده ی جایزه ی قلم همینگوی است؛ الکساندر همن که او را ناباکوف جدید نامیده اند؛...و جومپا لاهیری که مجموعه داستان های کوتاهش، مترجم دردها، جایزه ادبی پولیتزر 2000 را برده است.


جوایزی که این کتاب برنده شده است

جایزه ادبی پولیتزر 2000

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خوبی خدا

  • ناشر: ماهی
  • کد کتاب: 42886
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 270,000ریال

برچسب ها: ریموند کارور, هاروکی موراکامی, جومپا لاهیری, شرمن الکسی, الکساندر همن, امیر مهدی حقیقت, داستان های کوتاه انگلیسی, داستان های کوتاه امریکایی, داستان های کوتاه فرانسوی, داستان های کوتاه ژاپنی, داستان های کوتاه هندی, کتاب خوبی خدا