کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
درد بیخوابی

درد بی خوابی

نویسنده: ایرج معانی
ناشر: چاپخش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 155
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : در حد نو
 

مروری بر کتاب 

این کتاب شامل یک درمان زمان بندی شده برای افرادی است که از بی خوابی رنج می برند. بی خوابی مشکلی رایج است اما به آسانی درمان نمی شود. داروهایی که غالبا تجویز می شوند، ممکن است آثار جانبی قابل توجهی داشته باشند و در درازمدت برای بهبود بی خوابی مؤثر نباشند. مداخله شناختی-رفتاری، به شما کمک می کند که رفتار و اندیشه خود را تغییر بدهید تا بهتر بخوابید.

این کتاب شامل اطلاعاتی برای آموزش مشکلات بی خوابی است و پیشنهادهای سودمندی را برای بهبود خواب، ارائه می دهد. همچنین، کتاب شامل خلاصه ای از فنون مربوط به تغییر سبک های تفکر مخربی است که احتمالا در بروز مشکل بی خوابی سهیم هستند. فرم های ارزیابی خواب و پایش افکار نیز در انتهای کتاب، ارائه شده اند. "قواعد خواب، مطرح شده در این کتاب را اجرا کنید تا به زودی خوابی سالم و آرامش بخش داشته باشید. می توانید این کتاب را به تنهایی و یا هم زمان با مراجعه به متخصص با کفایت مراقبت بهداشتی، به کار ببرید.

خواب چیست ؟ چرا ما به خواب می رویم ؟ در زمان خواب چه اتفاقاتی برای ما می افتد ؟ آیا به راستی در خواب روح ما از بدن خارج می شود ؟ ... این ها همه سئولاتی هستند که بشر از دیرباز درباره ی خواب در ذهن خود داشته است . خواب و رویا همواره درطول تاریخ بعنوان مسئله ای پیچیده و مرموز، چون معما مطرح شده ونظریات مختلفی دراین باره عنوان گردیده است ؛ نظریاتی که هرکدام زمینه ای برای طرح نظریه ای دیگر بوده است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

درد بیخوابی

  • ناشر: چاپخش
  • کد کتاب: 88514 - 109/1
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال

برچسب ها: ایرج معانی, خواب, رویا, خوابیدن, بی خوابی, روانشناسی خواب, روانپزشکی, درمان بی خوابی, کتاب درد بیخوابی, درد بی خوابی