كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
خمی از شراب ربانی

خمی از شراب ربانی 

نویسنده: شمس تبریزی - محمد علی موحد
ناشر: سخن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 402
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

گزیده مقالات شمس

مجموعه «از میراث ادب فارسی» مجموعه‌ای برای آشنا کردن علاقه‌مندان، از هر گروه و در هر سن، با آثار زبان و ادب فارسی و فرهنگ ایران است.

به این منظور، گزیده‌های اشعار به گونه‌ای فراهم آمده‌ است که از نظر اندیشه و موضوع و رغبت‌انگیزی و دلپذیری و نیز از لحاظ زبان فارسی، توجه خوانندگان را به خود جلب کند و درعین‌حال، به صورتی ساده و مطبوع عرضه شود.

مقدمه فراهم‌آورنده متن در معرفی و ارزیابی اثر نیز بدان منظور نگاشته شده تا به این مقصود کمک کند.این گزیده‌ها به اهتمام دانشمندان صاحب‌نظر و بر اساس متنی مصحَح و انتقادی و معتبر فراهم می‌شود. علاوه بر این، ضبط و تلفظ کلمات و اَعلام در این متون مشخص شده، اصول نقطه‌گذاری نیز در آنها رعایت می‌ شود تا مطالعه متن برای خوانندگان آسان باشد. آیات قرآن کریم و احادیث نبوی و عبارات عربی که در متن باشد نیز با اعراب‌گذاری است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خمی از شراب ربانی

  • ناشر: سخن
  • کد کتاب: 41007 - 111/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: شمس تبریزی, محمدعلی موحد, عرفان اسلامی, تصوف, مقالات عرفانی, مولوی, کتاب خمی از شراب ربانی