منو
سبد خرید

خلاقیت ، نوآوری ، کارآفرینی

خلاقیت ، نوآوری ، کارآفرینی
-10 %
خلاقیت ، نوآوری ، کارآفرینی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 129179 - 38/1
  • وزن: 0.20kg
180,000 ریال
200,000 ریال

خلاقیت ٬ نوآوری ٬ کارآفرینی

نویسنده: سیدمحمدرضا تابان
ناشر: نوید شیراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 112
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

 در هر نوع کسب و کاری می خواهید از رقبای خود جلو بزنید، چه در سطح محلی و چه در سطح جهانی. اما چگونه می توانیم جلو برویم، سبقت بگیریم یا رقابت کنیم؟ ایا این چیزیست که شرکت شما باید ان را جدی بگیرد تا بتواند مزیت رقابتی کسب کند؟ این مقاله در مورد چگونگی ایجاد خلاقیت و نوآوری در رشد و پایداری کسب و کار بحث خواهد کرد.
هیچ منظر واحد، معتبر یا تعریفی برای خلاقیت وجود ندارد. یکی از تعاریف ساده و اغلب استفاده شده این است که خلاقیت نیازمند "نوآوری" است. نوآوری به اصالت و مدرن بودن نیاز دارد، بنابراین خلاقیت توانایی ارائه ایده های جدید و اصلی، یا راه حل های جدید و منحصر به فرد برای مشکلات است.

اما خلاقیت خود لزوما مفید نیست. به عنوان مثال، یک هنرمند ممکن است نقاشی های دیواری را بر روی یک دیواره اسپری کند و آثار هنری حاصل از آن قطعا خلاقانه در نظر گرفته شود اما آیا برای هرکسی استفاده می شود؟ نوآوری واقعی تبدیل ایده ها از فرآیند خلاق به سود است. این می تواند شامل محصولات جدید، یا خدمات پیشرفته، فرآیندها یا علل اجتماعی باشد.

 

فهرست

تعریف خلاقیت و نوآوری
نمونه بارز خلاقیت در تاریخ کهن سرزمین پارس
تعریف خلاقیت از دیدگاه روانشناسی
پارادایم
ویژگی پارادایم ها
روان شناسی خلاقیت
شاخص های خلاقیت
انواع خلاقیت
اهمیت خلاقیت و نوآوری
و ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات